Слідчим відділом Марганецького відділення НВП ГУНП в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Марганецького відділення Нікопольскої місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування відомостей внесеними до ЄДРДР про скоєння кримінального правопорушення за ч.2 ст.364 — зловживання владою або службовим становищем.

1505492079_36404101874_4ec64eb856_o

Справа стосується того, що протягом грудня 2016р. – березня 2017р. «спритними» посадовцями Марганецької міськради були підготовані проекти рішень Марганецької міської ради про дозвіл центру комунального майна тишком – нишком, всупереч Законодавства, продати майно Марганчан – а саме котли та трубопроводи.
І наразі майно порізане, вивезене і за безцінь продане. Курирував цим процесом славновідомий Нікопольчанин – заступник Жадько – Приймак.
Нагадаємо, що згідно рішення міськради, яке «протягли» ділки Жадько, Приймак, Маргацька, Бондаренко, Ситник, Швець та інші недолугі раби кишень ОПГ місцевих князьків та заїжджих Нікопольчан — трубопроводи Марганецьтепломережі та котли були продані за 2 млн.грн.
Але виникає до «хранителя» бюджету Швеця питання – як майно продане за 2 млн.грн – а до бюджету надійшло лише 1 млн. 300 тис. грн..
Але і це не основне. Нехай кожен Марганчанин замислиться як його обікрала ця група. Адже лише за вирізані труби від котельні до паркану рудоремонтного заводу (а це 3 км.труб з відводами) навіть здавши труби на металолом громада могла отримати вже 2 млн.грн. Арифметика дуже проста – 3 км*2 ( бо трубопроводів йшло 2) * 85кг.( бо 1 метр труби так важить)*4 грн. (найдешевша вартість металолому)  = 2 млн.грн. А ще 2 котла по 20 тонн та насосне обладнання з електродвигунами та багато іншого…
Але це ще не всі збитки для громади! 500 тонн труб були у відмінному стані, порізані по 6 метрів і продані як труба б/у за 6 млн. грн.. Тут арифметика теж проста – 6 км. труб – це 510 тонн. Ціна однієї тонни 12 тис.грн .(510тн*12тис.грн=6 млн.120 тис.грн.). Марганчани ж багаті і їм не потрібні ці кошти для бюджету – ні для ремонтів покрівель, будинків, ні для лікарні, ні для харчування дітей та інших нагальних проблем. І вони не могли продати це майно не через ділків, а через своє комунальне підприємство.
Наразі Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» спостерігає, що всіх фігурантів справи викликають на допити. Але деякі фігуранти спритно почали  переховуватись – хто у відпустці за кордоном ( напевно витрачає кошти Марганчан), хто по сусідніх кабінетах, хто по лікарням. І це все дуже дивно – якщо ці особи не причетні до розкрадання – вони як депутати, посадові особи навпаки повинні допомогти слідству встановити істину та про що потім повідомити громаду!
Як не дивно пов’язаність між собою усіх цих фігурантів може бути підтверджена тим, що напевно у них усіх один адвокат – бо цього адвоката бачили з ними всіма біля поліції. Це «відомий» безкоштовний адвокат пані Жадько. Вона вже безкоштовно представляла інтереси і Жадько, і Міняйло, і Долгорук, і Кропивной в судах і Дуплій та Соловьйова при слідчих діях при отриманні хабара. Тепер напевно вона безкоштовно представляє інтереси усіх фігурантів в цій справі.
Оскільки правоохоронні органи наразі активно розслідують ці гучні справи – то невдовзі ми напевно будемо спостерігати масові скарги на правоохоронців. І це буде лише підтверджувати факт їхньої причетності та змови.
Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» і надалі буде слідкувати за розслідуванням гучних справ та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

 

Добавить комментарий