91436a42786d108762b02888d3726e13325ba4d67dc038b4bb44a49ffaf5af9316.06.2015 р. Громадськість  міста Дніпропетровська провела пікет Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська. Під час пікету кожен громадянин мав можливість висловити своє ставлення до судової системи в Україні. Кожна людина, яка була на мітингу змогла висловити весь той негатив, який накопився до цієї гілки влади, до тих, хто керуючись Іменем України виносить ганебні рішення, які явно суперечать волевиявленню Народу України, не дивлячись на те, що згідно статті 5 Конституції України – вся влада належить народу і ніхто не має права узурпувати владу – навіть держава. Але що насправді?  — Сам суд узурпував владу в судовій системі і стаття 124 Конституції України просто не діє, хоча в ній чітко вказано – Народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через народних засідателів і присяжних. І хто ж бачив в суді народних засідателів, або присяжних?

На мою думку, якщо б вони були в судах, то були б і зовсім інші рішення.

Керівництво держави, яке прийшло до влади після Революції Гідності повинно відповідати чаєням народу. А що ми бачимо?  – одні обіцянки і не більше.

Тому народ і вирішив відстоювати власні інтереси згідно ст. 55 Конституції України всіма законними методами.  Маючи безліч прикладів суддівського свавілля, коли прямо на очах випускають з з-під варти чиновників, які звинувачують ся у розкраданні міського бюджету та комунальної власності по амністії, яка в принципі не існує, бо відповідно Закону України «Про амністію» дія амністії триває 3 місяці з дня проголошення, а Прокуратура в цей час не виконує свої функції громада просто не може більше мовчати.

Нам  набридло  чути лише обіцянки і не бачити жодних дій.

Тому, ми пропонуємо усім активним і не байдужим громадянам приєднуватись до нас! Давайте разом боротись з суддівським свавіллям та бездіяльністю прокуратури.

Якщо ми самі не будемо відстоювати свої права, то їх заберуть.

До зустрічі!

 

Член правлыння ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  Олександр Зеркаль.

Добавить комментарий