Сьогодні о 16-00 у будівлі міського Управління патрульної поліції відбулася зустріч очільника патрульної поліції Дніпропетровська Богоніса Володимира Романовича з представниками громадськості нашого міста, на якій звісно ж були присутні  і члени ГО «Майдан Січеслав-Дніпро».  Пан Володимир звітував про роботу, що ведеться поліцейськими заради охорони правопорядку на вулицях Дніпра, розповів про деякі особливості діяльності патрульного під час охорони порядку та «підводні камені» співпраці зі співробітниками Національної Поліції.

DSC_2461

Перша частина розмови стосувалася безпосередньо проблем з якими стикаються патрульні кожного дня та запитань стосовно майбутнього тих людей, які з тієї чи іншої причини  не  потрапили до лав патрульної поліції. Одним з нагальних питань Дніпропетровської патрульної поліції, як зазначив Володимир Богоніс є недобір в кількості приблизно 200 чоловік, які потрібні для патрулювання доріг всеукраїнського міжнародного значення. Ще у лютому дефіцит патрульних повинен був бути  ліквідований, але недостатнє фінансування не сприяли  вирішенню цього питання. Недостатня кількість виділяємих з бюджету коштів є причиною і деяких технічних питань, які керівник патрульної поліції навмисно не називав, щоб ніхто не подумав, що поліція жаліється.

 

????????????????????????????????????

Стосовно ж кадрового питання, додамо ще те, що пан Володимир закликав тих, хто не потрапив до першого набору у патрульні, не опускати руки та спробувати вступити у поліцію в іншому місті, причому до таких кандидатів конкурс може відбуватися за спрощеною системою. Наприклад, пройшов всі етапи у Дніпрі,  але так і не потрапив до поліції-подай документи в Запоріжжя, пройди тільки співбесіду і вітаємо на службі.

 

На питання Віктора Романенка , чи може нова поліція з будь-яких причин знову регресувати  до методів старої міліції, пан Володимир обнадійливе заявив, що після того, як люди вже звикли до європейських методів роботи нових патрульних, вони вже  ніколи не дозволять повернутися патрульним до «совдепу» . І це вже не залежить  від тих , хто керує державою та від тих хто керуватиме, бо це є надбання українців, які вибороли право бути європейцями на Майдані під час Революції Гідності. Зараз в патрульній поліції працюють 30% старого складу, всі інші, хлопці, що прийшли до поліції з відвертим бажанням змінювати нашу країну на краще. І зміни вже відбуваються-вони безповоротні.

 

????????????????????????????????????

Звичайно не все ідеально в роботі патрульних, та як зазначив пан Богоніс критика важлива, але не менш важлива й підтримка звичайних людей та громадськості. Тобто основною функцією патрульної поліції в свідомому суспільстві повинна бути профілактика злочинів, а не покарання. І це  можливо тільки тоді коли громадськість і  влада живуть однією метою-розбудовою правової держави та розвитком суспільства, в якому панує Верховенство права.

 

То ж ми, як члени ГО « Майдан Січеслав-Дніпро», в свою чергу хочемо запевнити нашого соратника по Майдану та очільника нової патрульної поліції Дніпропетровська Володимира  Богоніса,  що наша організація завжди готова підставити плече на тернистому шляху проведення реформ та наведення порядку у нашому місті.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

 

Добавить комментарий