Про це Громадській організації «Майдан Січеслав-Дніпро» стало відомо під час чергового виїзду за скаргами  мешканців міста Дніпро на діяльність АГЗП, які несуть загрозу їх життю та здоров’ю.

Перша АГЗП  за з’ясуванням розміщення якою наші активісти відправилась на перевірку розташована в районі будинку 25Г по вул. Енергетичній, до речі цей пункт належить відомій у Дніпрі компанії «Восток газ», яку завжди оминають увагою посадовці міської ради, які відповідають за демонтаж незаконних АГЗП на території м. Дніпра.

 Член правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар у своєму дописі в соціальній мережі Facebook під враженням від небезпеки, яку несе в собі діяльність даного пункту заправки газом, повідомила, що об’єкт знаходиться у загрозливій наближеності до пункту громадського харчування, станції технічного обслуговування автомобілів та житлового будинку. Але найбільший подив викликало те, що АГЗП розміщено зовсім поруч підрозділ МНС (!).

Пост:

Друга АГЗП на яку увагу громадськості звернули небайдужі громадяни, здійснює свою діяльність в 10-ти метрах від кінцевої зупинки трамваю №8, що в районі пр. Металургів та вул.Давидова. Даний пункт «виріс» вже після масштабних демонтажів АГЗП, які потрапили під немилість Дніпровської мерії. Це один з багатьох пунктів, який «переїхавши» за новою адресою продовжує свою незаконну діяльність та несе загрозу містянам. Віктор Романенко в своєму дописі на Facebook назвав дані пункти «священа корова», бо це, як не дивно, знову пункт, який належить все тій самій компанії «Восток газ»…

Пост:

Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» дякує активним громадянам за те, що вони звертаються до нас і повідомляють про факти порушення їхніх прав, також дуже цінним є позитивні приклади боротьби з таким явищем, як «священна корова»  ТОВ «Восток газ», яка ну зовсім не бажає працювати в правовому полі.

приклад

Дуже сподіваємось, що Дніпровська міська влада відреагує на запити громадськості та скарги громадян і, нарешті, не на словах, а справами доведе, що вибірковий демонтаж незаконних АГЗП, то не про них!

Чекаємо реакції та рухаємось далі!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий