У четвер, 31 серпня в інформаційному агенстві «Мост Дніпро» відбулась прес-конференція на тему: «В Дніпрі відбудеться флешмоб «Громада_це».

21192331_1453230748092306_2828103444398991584_n

В прес-конференції взяли участь:

Вероніка Коміссар — член правління Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро»

Тетяна Гладкова — голова Громадської організації «ДОО»Сила майбутнього».

--2

Тетяна Гладкова повідомила, що Акція буде проходити в ігровій формі у вигляді фото-флешмобу. Учасникам буде запропоновано десять варіантів значення слова «громада». Кожен учасник зможе вибрати, що він асоціює з цією назвою і сфотографуватися на відповідній фотозоні. Мета акції — привернення уваги до інтеграції внутрішньо-переміщених осіб, розуміння мешканців міста, що таке громада і вплив кожного на її формування. Варто зазначити, що почнеться фото-флешмоб «Громада — це …» об 11:00 2 вересня (субота) на Європейській площі в місті Дніпро.  Взяти участь в акції зможуть усі бажаючі.

Як повідомила Тетана Гладкова, така ж акція пройде одночасно ще в чотирьох містах східної України: Бердянську, Краматорську, Сєвєродонецьку та Харкові. Учасники зможуть знайти свої фотографії в соціальній мережі Facebook за хештегом # громада_це.

Також, на думку пані Тетяни, подібні флешмоби допомагають переселенцям звернути увагу влади на свої проблеми та питання, можливо це стане сходинкою налагодження взаємодії між внутрішньо-переміщеними особами та місцевою владою, бо на відміну від обласної адміністрації — міські керманичі поки на контакт із ВПО не йдуть. Але в будь-якому разі, акція проводиться з позитивною метою, тому запрошуємо взяти участь всіх бажаючих.

 

--3

Вероніка Коміссар у своєму виступі розповіла про  загальну ідею проведення флешмобу та зазначила, що на сьогоднішній день дуже актуальним постає питання та проблема налагодження міжкультурного діалогу між внутрішньо-переміщеними особами та постійними мешканцями регіону. На думку Вероніки, для комфортного подальшого співіснування та взаємодії є велика потреба у наданні допомоги переселенцям в питанні інтеграції у громадянське суспільство Дніпропетровщини, їх ініціативи потребують підтримки та розвитку, саме тому і Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» вирішила підтримати ініціативу Ресурсного центру Гурт, яку у місті Дніпро буде впроваджувати Громадська організація «ДОО Сила майбутнього»  у проведенні фото-флешмобу «Громада_Це».

Вероніка закцентувала увагу на тому, що це не перший захід, який її організація проводить в партнерстві з організацією, яку очолює Тетяна Гладкова. так серед успішних проектів, який був підтриманий Дніпропетровської облдержадміністрацією була Міжнародна виставка дитячих малюнків «Мій край — мій дім»,  на сьогоднішній день виставка мандрує Україною і всі відвідувачі в різних регіонах нашої країни можуть побачити, яким свій дім бачать наші діти, серед яких також є переселенці.

На завершення свого виступу Вероніка Коміссар зазначила, що долученням до даного флешмобу ми хочемо показати та продемонструвати всьому регіону, що ми поважаємо та готові сприймати тих, хто через війну на Сході України був вимушений покинути свій рідний дім та бачить своє майбутнє на Дніпропетровщині.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

за матеріалами:most-dnepr.info

Добавить комментарий