Сьогодні, 03 червня 2016р., відбулось друге засідання дискусійного клубу для представників громадянського суспільства Dnipro Live в приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

На засіданні дискусійного клубу розглядалися два   питання, перше стосується шляхів запобігання міграції молоді з країни і області та поступове «старіння»  суспільства.

0.02.01.07b86ecaaacac6ee728b841e039fd93c2d371af13092fe1be299fee7405c546f_full

Від ГО  «Майдан Січеслав-Дніпро»  виступила член правління Вероніка Коміссар, яка у своєму виступі акцентувала увагу на офіційні дані, що розміщені на сайті countrymeters.info/en/Ukraine про міграцію населення України, так ось станом на 15 годину  міграція склала 63 особи.

На думку Вероніки однією із основних причин міграції молоді є низький рівень освіти та потреба у  проведенні освітніх заходів для молоді.

Член організації Валерія Желізняк розповіла про свій досвід  роботи за кордоном та з якими складнощами стикаються молоді люди, які  не змогли реалізувати свій потенціал в Україні та вимушені їхати на роботу за межі Батьківщини.

Кожен з учасників круглого столу мали можливість виступити та  повідомити про своє бачення вирішення цієї проблеми, так Людмила Малишева повідомила, що вона є ініціатором проведення ряду семінарів «Навігатор підприємця», які  дають  змогу молодим підприємцям почату успішно власну справу.

По другому питанню, яке стосувалось встановленню у м.Дніпро монументу  на честь загиблих учасників бойових дій на Сході України, що мешкали на території Дніпропетровської області, доповідала Людмила Кострюкова. Яка розповіла про проведений конкурс на встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної сотні та презентувала свої пропозиції  щодо монументу Героям, які загинули під час проведення АТО. Присутні  обговорили пропозиції та кожен висунув своє бачення майбутнього монументу.

Зустріч тривала понад 2.5 години, за цей час представники громадянського суспільства обмінялись думками із запропонованих питань та висловили побажання для наступних тем обговорення.

 

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий