21 листопада Україна відзначає День гідності і свободи. У цей день почалися 2 революції: Помаранчева в 2004 році і в 2013 Революція Гідності. Історії цих подій залишилися в серцях українців і в фотографіях.

1

До Дня гідності та свободи в Дніпропетровській ОДА відкрилася фотовиставка. На ній знімки про події Помаранчевої революції і Революції Гідності.

«Воля і свобода не даються просто так. Вони виборюються справами, іноді навіть життями. Ця виставка саме про це. В експозиції — фотокадри з площі 2004 і 2013 р. Вони передають почуття тих подій. Їх ми повинні пам’ятати і кожен раз перед тим, як зробити якийсь вчинок, звіряти його ідеями і почуттями тих людей, які віддавали своє життя за зміни в країні. Тільки так досягнемо гідності і свободи для нас і наших дітей », — зазначив заступник голови ОДА Володимир Юрченко.

24 фотографії при вході в ОДА нагадують про те, з чого починалися зміни в країні. Демонструють патріотичність мешканців Дніпропетровщини та всієї України.

«Прийшов на нараду в ДніпроОДА і побачив, що відкрилася виставка. Вона присвячена тим подіям, в яких всі наші активісти брали участь. Був приємно здивований. Приємно, що влада пам’ятає про це. Серед нас на площі були люди, які боролися за свободу і в радянські часи. На знімках побачив людей, з якими з тих пір не бачилися. Тут є і ті, кого вже немає серед нас. Їх повинні пом’янути », — зазначив керівник ГО« Майдан Січеслав-Дніпро »Віктор Романенко.

4

Синьо-жовті прапори, мітинги — у фокусі камери яскраві моменти подій 2004 і 2013.

«Гідність і свобода — це те, що повинно бути в кожній людині. І це те, за що потрібно боротися. Ми повинні пам’ятати тих людей, які першими вийшли на вулиці відстояти свободу і незалежність країни. За 2 роки, що минули з того часу, на Дніпропетровщині багато що змінилося. Люди стали активно демонструвати свій патріотизм, стали згуртованими, — зазначила відвідувачка експозиції Аліна Салева. — Виставка в ДніпроОДА — це ще один привід згадати події революції і знову звернутися до них ».

7

Подивитися виставку і відчути дух подій 2004 і 2013 можна протягом тижня.

Виставка працює на першому поверсі в холі Дніпропетровської ОДА в будні з 9.00 до 18.00.

Джерело:  ІА «МОСТ-ДНІПРО»

Добавить комментарий