Відео-доказ того, що в Дніпропетровській області є зацікавленість в реальному проведенні габаритно-вагового контролю, але зовсім не профільної установи.

Громадськість зафіксувала перебіг капітального ремонту, а саме влаштування майданчику для здійснення габаритно-вагового контролю на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-04 Знам’янка – Луганськ- Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк) км. 185+125 (праворуч).

Роботи проводяться за рахунок бюджетих коштів обласної ради та міської ради Дніпра, будує Дніпропетровська облдержадміністрація.

 

Ми в чергове фіксуємо, як працюють державні органи, які зацікавлені у збережені наших обласних доріг, на відміні від сумнозвісного Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області, яке по факту займається лише проїданням бюджетних коштів та має найнижчі показники роботи по всій Україні.

Чи не правильно було б передати функцію по здійсненню габаритно-вагового контролю саме облдержадміністрації, як органу, який будує ці самі дороги і 100% зацікавлений в їх збереженні! А Укртрансбезпеку ліквідувати, як не вдалий експеримент?…