1 грудня 2015 року в рамках проекту «Дніпро — місто патріотів» активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» разом з двома бійцями-учасниками АТО Олегом Чистопольцевим та Олексієм Ірликом відвідали спеціалізовану школу гуманістичного напрямку № 134 та запропонували учням-старшокласникам даного закладу взяти участь у конкурсі по написанню твору на тему «Чому я люблю Україну?».

Зустріч проходила в актовій залі школи, атмосфера була дуже теплою та дружною. Для деяких активістів відвідування саме цієї школи приємним було ще й тому, що вони самі є випускниками цього закладу. Вчителі тепло вітали як своїх колишніх учнів Романа Луценка, Олену Хорішко, Олександра Бондаря та Ігоря Кабанюка, так і гостей школи, згадуючи час, коли їх колишні учні були зовсім юними.

 

12299308_1019523514765881_4399319467449311878_n

 

Але ж повернемось безпосередньо до зустрічі.  Першою взяла слово Олена Хорішко, що є відповідальною за проведення конкурсу з написання твору на тему «Чому я люблю Україну?». Олена розповіла учням, що конкурс є суто добровільним, та проходитеме з 1 грудня по 3 грудня, саме в ці дні в холі школи буде знаходитися скриня, у яку старшокласники зможуть кидати свої написані роботи. І вже 3 грудня о 10 ранку термін написання закінчується, скриня забирається, і активісти нашої організації разом з вчителями визначать переможців, після того, як твори усіх дітей будуть прочитані. Ну а вже 4 грудня об 11-30 на загальній шкільній лінійці, яка проходитиме на честь Дня Збройних сил України, буде урочисто нагороджено переможців.

DSC_0551_900x600

Наступним взяв слово громадський активіст та учасник бойових дій у зоні АТО Олег Чистопольцев, звернувшись до дітей він зауважив на тому, що патріотизм – це не просто носити вишиванку та співати гімн, а реальні дії щодо розбудови та покращення своєї держави. Діти слухали бійця АТО затаївши подих. Юні, безвинні очі з великою шаною дивилися на героя і і особисто мені в цей момент стало зрозуміло, що написаних творчих робіт буде багато.

 

DSC_0581_900x600

 

Далі слово взяв голова правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко та провів коротенький, але від того не менш цікавий для дітей, екскурс в історію та навів приклади боротьби інших країн за свою незалежність. І знов діти здивували своєю щирою зацікавленістю, з якою вони слухали Віктора Романенка. В ці хвилини я був дуже гордий тим, що навчався та закінчував саме школу № 134, в якій навчаються такі патріотичні та виховані діти.

DSC_0583_900x600

 

Дякуємо від всієї нашої організації всьому педагогічному колективу школи № 134 та директору закладу Кульбач Ларисі Михайлівні за сумлінне виховання української молоді.

DSC_0596_900x600

Хотілось би відзначити, що по закінченню зустрічі декілька дівчат залишилось, щоб записати на камеру відео-привітання для бійців в зоні АТО з приводу Дня збройних Сил України, який відзначається 6 грудня.

DSC_0626_900x600

Дякуємо всім учням і педагогам школи №134 за те ,що відгукнулися на нашу акцію. З вами разом ми побудуємо сильну й заможну країну.

Бережи нас Господь і Слава Україні!!!

З надією та вірою в майбутнє, член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  Ігор Кабанюк.

 

 

Добавить комментарий