Сьогодні, 29 квітня,  на запрошення керівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації, члени ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» відвідали дискусійний клуб DNIPRO LIVE ініційований управлінням внутрішньої політики Дніпропетровської ОДА.

Як зазначено в роздаткових матеріалах метою клубу є: Створення і ефективне використання комунікативної площадки для відкритого обговорення питань, актуальних проблем і пропонованих рішень, що стосуються різноманітних сфер діяльності та життя громадянського суспільства міста Дніпропетровська.

На сьогоднішньому засіданні були запропоновані три теми для обговорення,  які мають фактичне значення в суспільстві, однією з  найжвавішою в обговоренні темою стало питання про відзначення травневих свят, а саме 1 травня, 8 травня — День Пам’яті та примирення, 9 травня — День Перемоги у Другій світовій війні.

Учасники мали можливість виступити з цього питання та донести до оточуючих свою думку та бачення. Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко у своєму виступі акцентував увагу на тому, що ми маємо, в будь-якому разі, поважати наших ветеранів та відноситись толерантно до усіх учасників святкових заходів, а в разі виникнення конфліктних ситуацій  необхідно звертатись до правоохоронців.

 

Далі були обговорені питання, щодо плану проведення заходів на травневих святах, допомога бійцям АТО та постраждалим від подій на Сході України.

Варто зазначити, що у засіданні дискусійного клубу  взяли участь  понад 25  представників активної громадськості нашого регіону та кожен висловив своє бачення з запропонованих питань.

Члени ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» дякують за запрошення та надалі будуть пропонувати нагальні  теми для обговорення.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий