Сьогодні, 14 листопада, у м. Дніпро розпочався конкурс малюнку серед учнів 8 — 9 класів на тему «Гідність та свобода очима дітей», який ініційований Громадською організацією «Майдан Січеслав-Дніпро» та підтриманий Дніпропетровською обласною державною адміністрацією в особі заступника голови облдержадміністрації Примакова Каміля Юрійовича.

До участі у конкурсі долучились середні загальноосвітні школи №74 (Чечелівський район м. Дніпра) та № 37 (Центральний район), а також Спеціалізована  школа №134, що у АНД районі.

На честь оголошення про початок підготовки до Дня Гідності та Свободи голова правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» та організатор Євромайдану у м. Дніпро Віктор Романенко виступив перед  учнями тих шкіл,  які виявили  бажання долучитись до патріотичного конкурсу, у своєму виступі Віктор Михайлович звернувся до дітей з побажаннями бути гідними громадянами своєї держави та шанувати пам’ять Героїв, які поклали своє життя у боротьбі за проєвропейський розвиток Української держави.

Фото:

Зустріч із учнями 9 класу  СШ №74:

Учні 8го класу школи №74, також, зацікавились патріотичним конкурсом:

 

Середня школа №74 вже має досвід проведення патріотичних виставок, так, наприклад, в холі школи можна побачити малюнки учнів 2-5 класів, якіі зізнаються в любові до рідного міста Дніпро.

Спільна зустріч Віктора Романенко із учнями 8 та 9 класів спеціалізованої школи №134, яка вже традиційно долучилась до патріотичних заходів організованих Громадською організацією «Майдан Січеслав-Дніпро».

Слова вдячності директору школу Кульбач Ларисі Михайлівні за виховання  справжніх патріотів:

DSC_0341

 

Найактивніші учні 7-9 класів середньої школи №37 з уважністю слухали виступ Віктора Романенко, бо всі планують долучитись до конкурсу малюнків:

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Михайлович  Романенко та Директор школи №37 Наталья Петрівна Нізельник планують подальшу взаємодію:

DSC_0371

 

А виставка найкращих робіт відкриється 21 листопада 2017 року на День Гідності та Свободи у холі Дніпропетровської облдержадміністрації. Запрошуємо громадськість та активних містян долучитись до патріотичних заходів!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»