Сьогодні, 19 серпня 2017 року, представники Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» на чолі з Віктором Романенко взяли участь у флеш-мобі «Павлоград — за здровий спосіб життя!».

20986567_1561699300548297_2127959111_n

Організаторами спортивного заходу виступили партнери та друзі нашої організації Громадська організація «Українське народне об’єднання «Характерник» при підтримці міської влади. До заходу долучились понад 200 осіб та 25 спортивних організацій міста Павлограда та Дніпропетровської області в цілому.

Учасники спортивного свята презентували свої клуби, демонстрували високий рівень спортивної підготовки, вік  учасників був дуже різний, але переважно це молодь Павлограду, яка обрала для себе правильний шлях — шлях здоров’я та сили!

Окрім гарних виступів, кожен бажаючий міг відразу спробувати свої сили у спорті, так в сквері були розміщені тренажери, тенісний стіл та установка для силових тренувань. Всі учасники отримали листи Подяки від організаторів.

В цілому свято пройшло на дуже високу рівні та зарядило позитивом та енергією всіх без виключення!

Наприкінці свята естафету під назвою «За здоровий спосіб життя»! передали до обласного центру, а саме до міста Дніпро, тому незабаром чекаємо на свято спорту «Дніпро за здоровий спосіб життя!» і у нас!

Долучайтесь та будьте здорові!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий