Відбулася чергова зустріч мешканців вулиці Косіора та житлового масиву Фрунзенський з кандидатом на посаду Дніпропетровського міського голови Віктором Романенко. Основні питання, які турбують дніпропетровців — це корупція, проблеми в транспортній сфері, якість надання житлово-комунальних послуг та загальнонаціональні питання — тарифи, заробітні плати, судова реформа, відсутність інвестицій і т.д.

Віктор Романенко у своєму зверненні до мешканців максимально відповів на усі поставлені питання та зауважив, що його стратегія як кандидата в мери, має чітку платформу: зламати стару бюрократичну систему — корупційну машину, яка десятиліттями була нездоланною перепоною на шляху представників малого та середнього бізнесу, пересічних громадян, розвитку міста в цілому.

Зустріч із запланованих 40 хвилин тривала майже 2 години, не дивлячись на холодну погоду та пізню годину люди все не розходились і кожен бажав поставити своє запитання єдиному незалежному та дійсно народному кандидату у мери Дніпропетровська Віктору Романенку.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Добавить комментарий