Сьогодні, 23 травня, в офісі ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» відбулась зустріч голови організації Віктора Романенко із спостерігачем  ОБСЄ Атілла Молнар та його колегами.

DSC_2617

 

Наших гостей цікавило ставлення пана Романенко до подій, які відбулись в України минулого тижня, а саме перейменування міста Дніпропетровськ на м. Дніпро. Під час розмови спостерігачі ОБСЄ озвучили думку про те, що перейменування буде мати значний економічний вплив на містян та міський бюджет, а також навели для прикладу інформацію, що зі ЗМІ їм стало відомо, що витрати на процес перейменування можуть становити більше мільйона гривень.

DSC_2619

Віктор Романенко, в свою чергу, повідомив, що назва Дніпро не є найкращим варіантом для нового ім’я нашого міста, бо по-перше воно не має сенсової наповненості та процедура внесення цієї пропозиції до ВРУ була проведена з порушенням законодавства. Також  голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» повідомив, що патріотична громадськість міста  буде надалі вести  боротьбу за перейменування області на Січеславську.

На завершення майже двох годинної розмови Атілла Молнар висунув пропозицію з метою економії коштів на заміну адресних табличок, провести аукціон по розпродажу табличок зі старими назвами, а за виручені кошти виготовити нові.

DSC_2622

ГО «Майдан  Січеслав-Дніпро» дякує  спостерігачам Організації з безпеки співробітництва в Європі за їх діяльність та  завжди раді вітати наших партнерів в офісі нашої організації для спілкування, взаємодопомоги та вирішення нагальних проблем нашого міста.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий