zvyazok.com.ua
zvyazok.com.ua

За статистичними даними компанії OpenSignal в серпні цього року було визначено, що Україна є відсталою інтернет – країною . За даними викладеними на сайті OpenSignal наша країна посідає одне з останніх місць у мережі покриття 3G/4G інтернет-зв’язку.

Територія країни покрита мережами UMTS (3G) менше ніж 50%, нижчий показник  тільки в Гайяні, але поступається Індії, в якої територія з покриттям складає більше ніж 60%. Південна Корея є світовим лідером за територією покриття сучасних інтернет-мереж, там покрито більше ніж 98% від загальної території. З невеликим відривом на другому місці знаходиться Японія, а на третьому – Ізраїль.

businessua.com
businessua.com

Також за  даними цієї компанії, наша країна знаходиться на 67 місці з 95 за швидкісним мобільним інтернетом. Так, у нас мобільний інтернет працює на швидкості 5,78 Мбіт/с. А лідером цього рейтингу по швидкості мобільного інтернету  є Південна Корея, в якій швидкість складає 41,34 Мбіт/с.

Всі ми знаємо, що в Україні з великим запізненням розпочалося впровадження 3G покриття, ніж у інших державах. Головну відповідальність за це несе держава, яка не видавала відповідних частот для операторів мобільного зв’язку. Як прогнозують експерти, в Україні мережі четвертого покоління LTE (4G) з’являться не раніше 2018 року.

Прес-служба  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий