фото2Про Європейські стандарти, завдяки доступу громадян України до Європейських країн, знають майже всі. Це не є таємниця щодо їх високого рівня життя, досягнутого завдяки взаємній підтримці, порозумінню між громадянами та суворому дотриманню прийнятих законів.

А про прийнятий у 1999 році закон «Про прожитковий мінімум», може хто й знає, але не здогадується, що ним та його «Методикою визначення прожиткового мінімуму для всіх верств населення…» в Україні, при їх виконанні, теж гарантується Європейський рівень життя!

Питання в тому, що народ України навмисно переконують, що закони не працюють і цікавитись ними — зайва трата часу.

Влада з її контролюючими органами повинна забезпечити їх виконання, якщо вона відповідальна перед країною, її народом.

Коли ж влада не зацікавлена у виконанні бюджетформуючого закону «Про прожитковий мінімум», ч.1 якого вимагає корегувати прожитковий мінімум на суму обов’язкових комунальних платежів. Він також вимагає забезпечення всіх сфер життєдіяльності країни для реалізації державної Конституційної гарантії громадянам на достатній рівень життя. Для цього в Україні найбільш сприятливі умови для розбудови промисловості і аграрного сектору.

Але влада вибрала інший шлях.

Майстерним маніпулюванням свідомістю людей, державне майно і кошти розграбовуються певними колами, країна доведена до занепаду, а народ до зубожіння. Виправдовуючись злочинним гаслом першого президента, що «у держави нема грошей» для відродження і розвитку економіки. Для цього треба не чекати іноземних інвестицій, а забезпечити людей власною грошовою одиницею для внутрішнього товарно-фінансового обігу та виплати зарплат з відповідною купівельною спроможністю.

З цим злочинним гаслом не виплачується відповідна зарплата працюючим, що призвела до зубожіння десятків мільйонів громадян країни, на яких заведені «комунальні борги» за несплату за «надані комунальні послуги», плата за які, починаючи з 1996 року, завищена у багато разів. Завищена проти визначеного «Методикою визначення прожиткового мінімуму…», що є відвертим іспитом народного терпіння.

За викладеним – коли у країни є унікальні можливості для її відродження – гарантії забезпечення Європейського рівня життя згідно законів України «Про державні соціальні гарантії та державні соціальні стандарти», «Про основи національної безпеки в Україні», їх реалізація – питання часу, коли народ, нарешті, зрозуміє, що його розводять. Що треба притягти до кримінальної відповідальності злочинців за невиконання вимог Конституції та законів України за розкрадання державного майна та коштів тих, хто встановив за комунальні послуги плату, перевищуючу проти Закону у багато разів. Хто завів на громадян, для тримання їх в залежності від примхів влади, багатомільярдні «комунальні борги». Хіба це не є рабством у країні олігархів, країні стаціонарного бандита?

Тарифи на комунальні послуги, не перевіряючи їх, затверджує, незаконно створена президентом, НКРЕКП. Цей регулятор абсолютно не регулює відносини між споживачами та монополіями і грає на стороні останніх: затверджує будь-яку ціну, яка вигідна монополісту, не враховуючи інтереси чи можливості споживачів. Людей ніхто не питає і ніхто не захищає.

Оце так ринок, оце так європейська реформа!

 

Головний показник роботи уряду – рівень життя людей. А чи знаєте ви, що при цьому уряді кожен день населення зменшується на 500 осіб. Це і є головний індикатор економічної та соціальної політики нинішнього Кабінету Міністрів.

Ми можемо з вами скільки завгодно говорити про ВВП, курс гривні, економічні співвідношення, які, до речі, теж від’ємно показові. Але за рік населення країни зменшилося на 187 тис. людей! Що може бути вагомішим аргументом?!!

Чергове підвищення тарифів на тепло, електроенергію та водопостачання – злочин.

Людей, які встановлюють тариф та підписують відповідні рішення чекатимуть кримінальні справи. Адже неозброєним оком видно: тарифи не тільки «економічно не обґрунтовані» – вони – антисоціальні!

На скільки ще вистачить нам сил та терпіння на те, щоб витримати всі знущання злочинної влади?

Члени ГО «Майдан Січеслав- Дніпро» А. Мельніков   А.Третяк,

Добавить комментарий