Сьогодні, 12 травня у Швеції в місті Стокгольм відбудеться другий півфінал головного європейського пісенного конкурсу Євробачення 2016, в ході цього дня відбудеться боротьба учасниці від України Джамали, за місце у фіналі.

На українському телебаченні Євробачення 2016 буде транслювати канал UA: Перший. Також багато ресурсів пропонують подивитись конкурс онлайн. Початок масштабної події відбудеться о 22:00 за київським часом.

cgr9iHnIMlw

Нагадаємо, українська виконавиця Джамала представляє Україну з піснею 1944, яка інформує про тяжкі сторінки з історії депортації кримських татар в 1944 році. Виконавиця присвячує композицію  пам’яті її родичів – прабабусі, яка була депортована з Криму і вже не повернулась до рідної землі.

Співачка розповідає про номер:  «У мене у виступі буде дерево, яке нібито народиться від мого співу. Народиться на сцені і сяятиме. Це дуже символічно. Як Україна, як Крим відродиться від усіх страждань, що у нас є.

Перший півфінал провели 10 травня на сцені «Ерікссон Глоб».

Цього року у 61-му конкурсі «Євробачення» приймають участь 42-країни учасниці.

Згідно даних опитування, яке розміщено на сайті eurovisionworld.com представниця України Джамала має найбільший рівень підтримки серед всіх країн-учасниць.

Трохи історії.

Україна бере участь в конкурсі з 2013 року. 14 травня 2016 року відбудеться фінал 61-го конкурсу Євробачення. Пісенний конкурс проводиться щорічно з 1956 року і має славу найпопулярнішого неспортивного заходу у всьому світі.

Історія участі нашої країни в Євробаченні має різні результати – фіаско, несподівані тріумфи, політичні баталії та фантастичні шоу, невеликі бюджети та суми, які можна витратити на зйомку голлівудського  фільму.

За всю історію участі України в конкурсі наша країна мала, «золото» у Руслани, два «срібла» — Верка Сердючка та Ані Лорак, «бронзу» — Злата Огнєвич. Українські виконавці чотири рази були у трійці лідерів. Найуспішнішим є виступ Руслани у 2004 році.  Її номер «Wild Dances» покорив Європу та отримав 280 балів.

Наша організація «Майдан Січеслав-Дніпро»  від всього серця хочеться побажати цьогорічній учасниці від України Джамалі натхнення для успішного виступу, прихильності журі, віри в себе та свої сили. Джамала ми з тобою!!!!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий