16 березня відбулася чергова сесія Дніпропетровської міськради. Звісно ж ми, як активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», для яких контроль за діяльністю влади є одним з основних напрямків діяльності,  не могли проігнорувати цю подію, і заздалегідь погодженим списком активістів, що бажали потрапити до сесійної зали, прийшли о 9 ранку до будівлі міського виконкому.

Читайте також: «Чому майданівців на було на сесії міської ради? (ВІДЕО)»

Ще наближаючись до міської ради ми помітили натовп людей, що хотіли потрапити на сесію. Коли ми зайшли до холу виконкому в нас з’явилося відчуття «дежавю» в порівнянні з ажіотажем навколо  попередньою сесією. Ті ж молодики у формі муніципальної гвардії стали на шляху громадськості і журналістів та «сміливо» захищали депутатів від суспільства. Виявилось, щоб пройти цей кордон треба отримати іменний пропуск, що цілком порушує права громадян, на відвідування сесій місцевих рад.

Читайте також: «Революція закінчилась. Всім – «дякуємо»?

Все ж таки пройшовши на сесію( голова нашої ГО таки змусив Муніципальну гвардію виконувати Закон), побачили, що місця, призначені для громадськості, зайняті особами дуже схожими на людей, яких на початку року за гроші приводила до сесійної зали «Громадська Сила», але як виявилось згодом, судячи з їхньої лояльності до нашого мера, ця «штучна» громадськість представляла зовсім іншу політичну течію.

12674676_559197964249749_1117070543_n

Але все найцікавіше в сесійній залі розпочалося після того, як пролунав гімн України, та депутати разом з мером почали займатися своїми безпосередніми обов’язками. В залі зареєструвалося 56 депутатів плюс міський голова. У числі відсутніх був і Загід Краснов разом з сином, який мабуть ще не відійшов від образи, яку нанесла йому нова коаліція, знявши його з омріяної посади секретаря міськради. Що ж чекаємо Загіда Генадійовича наступної сесії, на якій він нарешті почне працювати.WP_20160316_10_13_16_Pro-1024x575

 

Борис Альбертович, мабуть дуже засумувавши, за депутатським корпусом сипав жартами з приводу виступів майже кожного хто брав слово. І коли депутати від «Опоблоку» наважувалися робити зауваження щодо дотримання регламенту та закону «Про місцеве самоврядування», відносно потрапляння та присутності представників громадськості на сесії, отримували від головуючого сатиричну відсіч, засновану на принципах роботи бумерангу. Його гарний настрій душе швидко передався оточуючим, в результаті чергова сесія пройшла легко та невимушено. Розв’язавши спочатку всі політичні питання ( а люди з житлового масиву «Північний» зачекають на холоді-нічого з ними врешті решт не станеться) та призначивши нового секретаря(ним став депутат із фракції «Самопоміч»), депутати нарешті перейшли до розв’язання питань, що турбують мешканців нашого міста. До честі наших обранців, треба сказати, що і питання людей були проголосовані без несподіванок.

WP_20160316_13_04_47_Pro-1024x575

Вийшовши з сесійної зали з легким відчуттям, ловлю себе на думці, що начебто в театр сходив. Ще раз сподіваємось, що в решті решт порушення прав громадян з відвідування сесій місцевих рад до наступної сесії будуть усунені, а депутати все ж таки серйозніше будуть відноситися до нагальних питань нашого міста та з більшою повагою один до одного.

Не знаємо, як краще, але сумно з міським головою та новою коаліцією точно не буде, а це вже немало.

Прес-служба  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро».

Фото:  zabeba.li

Добавить комментарий