Багато водіїв ставлять запитання – чому в Україні такі погані дороги, або ж чому коли дороги ремонтують, то зовсім скоро гарні шляхопроводи перетворюються на не проїзну колію?

Одна з причин – це те, що дорогами Дніпропетровщини курсують вантажівки вагою від 50 і, навіть, 120 тонн при нормі 40! Стежити за безпекою на дорогах і в тому числі за дотриманням вагового режиму має орган під назвою Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області, який підпорядкований Державній службі України з безпеки на транспорті.

Громадськістю було зафіксовано вже декілька десятків порушень норм законодавства посадовими особами Укртрансбезпеки і після кожного публічного виступу представників громадської комісії стосовно порушень у роботі даної структури проти активістів вчиняють правопорушення у вигляді псування особистого майна, або нанесення шкоди фізичному здоров’ю активістів.

Створює проблему Укртрансбезпека і для перевізників. Через необґрунтовані штрафи та перевірки вести бізнес стає практично не можливо. Дніпропетровська Укртрансбезпека може приміряти на себе функції поліції – зупинити автобус та зривати їх графік руху. Наприклад, зупинити автобус, який прямує на вокзал і пасажири через це запізнюються на потяг і таке інше…

Активісти вже майже два роки змушують Укртрансбезпеку працювати в рамках закону. Нещодавно доповіли, навіть, особисто Міністру Інфраструктури України Володимиру Омеляну про факти незадовільної роботи Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області, яке очолює Степаненко Олексій Миколайович. Даний посадовець відомий громадськості Дніпропетровщини тим, що це він на свій день народження у робочий час орендував цілий ресторан де за певним графіком приймав всіх хто залежить від нього, всі бізнесмени мали з періодичністю півтори-дві години приїхати до нього з подарунками. А після такого собі святкування, пан Степаненко посеред ночі викликає одного з посадових осіб очолюваного ним управління, який стає особистим водієм Степаненка і відвозить його додому.

І на завершення, Дніпропетровська область є лідером в Україні щодо обсягів та якості ремонту доріг, але прикро те, що дороги, які були відремонтовані за рахунок платників податків не бережуться, а також прикро те що Укртрансбезпека, служба, яка фінансується за рахунок державного бюджету не виконує своїх функцій.

Більше у відео: