За останні 10-15 років починаючи з 2000 року в Дніпропетровську і інших містах області відбувалась хаотична розбудова мереж автозаправочних станцій. Їх кількість ніким не обґрунтовувалась, місця дислокації не визначались згідно будівельних норм, норм безпеки та вимогами держгіпронагляду, або санітарно-екологічною безпекою, а виходила з простої вигоди і безкарності, при бездіяльності корумпованої недолугої влади. Ми не маємо сумнівів, що дозвільні папери надані і затверджені чиновниками міста з порушеннями. А іідповідні органи просто корупційно закрили на це очі.

Пересічному жителю міста не потрібно пояснювати теорію.

     Зрозуміло, що розміщення АЗС біля мостів, шляхопроводів, залізниць, поряд з житловими будинками є надзвичайно небезпечно. Мешканці будинків, громадяни знаходяться в постійному ризику за своє життя!
На сьогодні ця гра із ризиком для життя тисяч людей продовжується. Прокуратура мовчить. Загравшись наші підприємці і корумпована влада пішли далі. Встановлюють на цих АЗС газові десятитонні цистерни взагалі без законної реєстрації, тому що дозволів на це навіть затятий корупціонер не надасть!
Населення, напевне, забуло, що в Дніпропетровську за десятиріччя сталося декілька вибухів газових балонів в кожному із яких загинуло десятки людей, а сотні втратило житло. Як приклад вибух на Мандриківський, дві катастрофи на пр. Кірова та інші.
Але вдумайтесь, в тих випадках підривались 40 літрові балони газу, а на АЗС 20 тисяч літрів!
Якщо прореагує така кількість газу – будуть знищені десятки будинків і загинуть сотні людей.

Люди, де наш розум? Чому ми не дбаємо самі про себе та своїх рідних?

За 2015 рік ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» неоднаразово підіймала дане питання на сесіях міської ради. На даний момент ми добилися комплексного офіційного звернення керівництва міста до органів прокуратури з вимогою ліквідувати АЗС та АГЗС, які були встановлені з порушеннями будівельних норм і можуть нести загрозу для життя людей.
1617

       Відповідальністьза ситуацію, що склалася лежить на виконкомі міської ради, службі МЧС, правоохоронних органах.

Не будемо байдужими, бо саме від нас з вами залежить безпека нашого життя в рідному місті!

Активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Володимир Сосна

Добавить комментарий