Сьогодні, 24 березня, члени громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» на чолі із головою правління го Віктором Романенко відвідали офіційне відкриття експозиції  найважливіших епізодів антитерористичної операції  « Історія війни за незалежність. Донбас» в приміщенні Діарами «Битва за Дніпро»  Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького, де зараз також проходить виставка в рамках соціального медіапроекту телеканалу 1+1 та журналу Viva «Переможці!».

На відкритті приємно було бачити своїх колег  та друзів спільно з якими ми боремося з проявами сепаратизму в місті та усвідомлювати, що саме завдяки нашій плідній взаємодії та підтримці над Дніпропетровськом мирне небо.

Щодо експозиції, то вона вражає своєю повнотою та точністю до деталей. Тут і Дебальцевський плацдарм, і Маріуполь… Краматорськ…Волноваха, аеропорт, ці події не можуть залишити будь-кого байдужим і хочеться вірити, що скоро цей жах на українській землі завершиться і як сказав Віктор Романенко: «Через рік ми всі будемо на будівництві в Донбасі!», а зараз ми закликаємо кожного відвідати дану виставку та розповісти про неї всім своїм друзям та знайомим, бо саме від нашого ставлення до війни на Сході України – залежить розвиток нашої держави в цілому!

Експозиція найважливіших епізодів антитерористичної операції  « Історія війни за незалежність. Донбас» розташована в приміщенні Діарами «Битва за Дніпро»  Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького, що знаходиться на пр. Дмитра Яворницького, 16 та буде тривати з 24 березня по 31 березня 2016р. з 10:00 по 17:00 (Понеділок вихідний) Вхід вільний.

Детальніше на фото:

0d431e38184860555d84a4c9f3342e2d1a7b32d84a731936ae24cec7bc8600fe

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий