Громадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої офіційної прописки, мають можливість повторно звернутися в органи соціального захисту на підставі договору оренди житла, оформленого в довільній формі.

subs

Про це повідомляє портал Teplo.gov.ua.

Як зазначається, безповоротна допомога уряду в сплаті житлово-комунальних послуг – субсидія – оформляється виключно на зареєстрованих в житловому приміщенні людей. Однак, Уряд пішов назустріч і тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але оплачують комунальні послуги.

Якщо людина не змогла оформити субсидію через відсутність прописки в даному будинку, але там проживає й оплачує рахунки за тепло, газ, світло і воду, держава забезпечила йому можливість скористатися безповоротної допомогою на підставі договору оренди житла. Рішенням Уряду не визначено жорстких вимог до такого документа: договір не потрібно завіряти нотаріально, достатньо лише двох підписів – власника житла і орендаря.

Такий документ є офіційним підтвердженням права людини на субсидію і повинен враховуватися місцевими органами соціального захисту населення на користь сім’ї.

Джерело: zik.ua

Добавить комментарий