Сьогодні на День Гідності та Свободи, 21 листопада 2017 року, в приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось відкриття виставки малюнків учнів дніпровських шкіл. Виставка малюнків пройшла в рамках конкурсу, який було ініційовано Громадською організацією «Майдан Січеслав-Дніпро» та підтримано Дніпропетровською обласною державною адміністрацією в особі заступника голови ОДА Примакова Каміля Юрійовича.

Читайте також: В м. Дніпро стартував конкурс дитячого малюнку до Дня Гідності та Свободи (ФОТО)

Всього на конкурс надійшло 81 робота від учнів 6-11 класів. Серед них було обрано 21 малюнок, які і були представлені на виставці.

На відкриття завітали учні, роботи яких майданівцями були визначені, як кращі, самі учасники Євромайдану та активні городяни.

23772480_1649301485121411_1069236050_n

Як зазначила організатор виставки Вероніка Коміссар:» Звертаючись до учнів з пропозицією взяти участь у конкурсі малюнків, ми очікували цікаві роботи, але думалли, що вони будуть переважно поверхневі та загальні, але побачивши результати ми були шоковані.. Ці малюнки є дуже глибокими, вони дають нам розуміння, що наші діти вже зовсім інші, що учні у віці 14-15 років є свідомими громадянами та мають розуміння сьогодення. А також ці роботи нам демонструють, що діти так само, як і дорослі дуже важко переживають сьогоднішні події та прагнуть миру та свободи нашій країні».

DSC_0428

Команда Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» щиро дякує всім хто долучився до конкурсу та взяв участь у відкритті виставки.

Запрошуємо всіх відвідати виставку дитячого малюнку на тему «Гідність та Свобода очима дітей», яка буде тривати до 27 листопада 2017 року в холі Дніпропетровської облдержадміністрації, вхід вільний.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»