inx960x640

На сьогоднішній день лікарська справа  – вкрай необхідна професія. Люди цієї професії рятують життя іншим, що є найвищою винагородою за їх нелегку працю. Не є секретом, те що робота медиків дуже виснажлива, тяжка та потрні праця.

Не можливо оцінити проіесії лікаря, бо саме після того як людина обрала саме цей професійний напрямок вона кардинально змінюється. Вона перестає володіти власним життям, бо ними керує робота.

Коли згадуєш про лікарів, то відразу виникає почуття пождяки. Бо ми всі можемо жити без значної кількості професії, але нам ніяк не вижити буз лікарів.

В нашій країні це  свято відзначають відповідно до Укеазу Президента України «Про день медичного працівника» від 3 червня 1994 року № 281/94.

Колектив Громадської організації  «Майдан Січеслав-Дніпро» висловлює вдячність всім лікарям за їх нелегку працю, збережені життя та велику кількість ночей без сну. Щира подяка Вам, за ваші професійні руки та відданість своїй роботі. Дякуємо вам за доброту та піклування. Ваші слова надихають на віру в життя.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий