2 вересня – День нотаріату.

14182122_541735949353487_18684434_n

Нотаріальна діяльність як громадський інститут є невід’ємною складовою будь-якої країни. Використання ділових відносин, принципів роботи діловодства, допомогли розвивати досить необхідний інститут.

Багато людей неодноразово користувалися послугами різноманітних численних нотаріальних контор з головною метою — мати підтверджені законом документи, що несуть різну інформацію. Завірений нотаріусом документ підтверджує на законному рівні права, інформацію, свідоцтва. Звідси слідує, що ні ми ні наша документація не знаходиться в декількох місцях одночасно. Правова система надає можливість закріплення будь-якої інформації через особу нотаріуса. Це дуже зручно для людей. Для самих нотаріусів це велика відповідальність де ціна за помилки буде дуже суттєвою.

Визнаючи важливість праці нотаріусів для створення правової країни, якою являється молода незалежна Україна, а також за активної підтримки населення, організацій,структур і установ для виконання їх законних прав, захисту їх інтересів, за участі Української нотаріальної палати та Міністерства юстиції України,  22 лютого 2010 року за Указом Президента України № 211/2010 було створено нове свято «День нотаріату», це професійне свято тепер відзначають кожного року 2 вересня. Відповідно інші країни мають інші дати стосовно цього свята.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» хоче привітати людей, які займаються нотаріальною діяльністю та їх помічників з професійним святом та побажати міцного здоров’я, правильних рішень, невичерпного професіоналізму.

Зі святом нотаріуса, Вас та Ваші сім’ї.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Добавить комментарий