Спогади, котрі ми відчуваємо, коли згадуємо про дату перше вересня це незабутні відчуття з дитинства. День знань характеризується яскравими враженнями і новими переживаннями, новими надіями та неочікуваними знайомствами. Перший дзвоник і старт нового навчального року – це дійство для вчителів, школярів, їхніх друзів та рідних, цей день якимось шляхом єднає різні покоління.

14225574_1195993120452252_6699599706279397636_n

День був затверджений в 1980 році в Радянському Союзі, після утворення незалежних країн, перше вересня – День знань, як дуже важливе та популярне свято для громадян різного віку, зберегли та затвердили необхідними указами та постановами відповідних органів в більшості новостворених країн.

Цього дня завжди працюють та навчаються, на початку нового року проводяться урочисті і святкові заходи, найбільше уваги зазвичай припадає першачкам, вони вперше сядуть за шкільні парти. Для інших учнів та студентів, також, день наповнений різними святковими лінійками. Перший урок завжди присвячений темі Миру, далі уроки проводяться за звичайним розкладом, при чому вчителі цього дня відрізняються особливою лояльністю. Для учнів середньої, старшої школи та ВНЗ, особливо це стосується першокурсників відбуваються святкові збори та лінійки, щоб підкреслити неабияку важливість освіти.

В День знань вітання приймають як вчителі так і учні, дарують квіти та листівки, це свято відвідують керівники міст і районів, адміністрацій.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» поспішає долучитись до привітань всіх працівників освіти, завдяки праці яких ми маємо унікальну особливість – бути освіченими людьми! Міцного вам здоров’я і благополуччя! А також вітаємо учнів всіх рівнів, бажаємо вам успіхів у навчанні та здійснення мрій, а батькам, в свою чергу, хочемо побажати витримки та лояльності до маленьких пустощей школяриків.

Зичимо всім Миру та благополуччя!

Прес-служба  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий