Можливо, правоохоронці бояться гніву Ступака.
Прокуратура Дніпропетровської області заморозила розслідування справи про напад на учасників ходи на честь Дня пам’яті та примирення 8 травня 2013р.

 

Про це журналісту газети «Лица» розповів лідер громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко.

Нагадаємо, 8 травня 2013р. на демонстрантів напали тітушки. Організовані люди спортивної статури вигукували непристойні слова під час звучання гімну України, топтали державний прапор і кидали в колону учасників ходи пластикові конуси. Хуліганами виявилися дзюдоїсти з клубу «Тайфун». Присутні на місці міліціонери, на правопорушення спортсменів не реагували.

 

Учасники акції зняли на фото тренера клубу «Тайфун» Данила Воловича і тодішнього нардепа від Партії регіонів Івана Ступака, який очолював Федерації дзюдо Дніпропетровщини. Можливо, Ступак давав вказівки Воловичу, що повинні робити його спортсмени.

Нардеп Іван Ступак (в центрі) і Данило Волович (ліворуч) спілкуються, коли тітушки заважають проведенню жалобної панахиди в парку Пам’яті і Примирення (колишній Калініна — ред.).

Після побиття демонстрантів, представники 18 громадських і політичних організацій Дніпропетровщини заявили в Відкритому листі Прокурору Дніпропетровської області про те, що серед тітушек, які били учасників масової акції, знаходились дзюдоїсти спортклубу «Тайфун».

Віктор Романенко — один з авторів листа прокурору. Він упевнений, що правоохоронці навмисне заморозили розслідування справи про побиття учасників ходи, так як в ньому замішаний Іван Ступак.

— Дніпропетровські активісти пікетували обласну прокуратуру 25 листопада, в день розгону дніпропетровського євромайдан. Заодно ми вирішили дізнатися, розслідується справа про події 8 травня 2013р, — розповідає Віктор Романенко. — До нас вийшов заступник прокурора Дніпропетровської області Юрій Черкашин. Він сказав, що прокуратура тримає розслідування під контролем. Але його слова були відмовкою, Черкашин хотів обнадіяти людей. Адже ми тоді провели флеш-моб. Обмотали голови бинтами з плямами від червоної фарби, імітуючи побиття.

 

????????????????????????????????????

Читайте також: «Побиті майданівці вимагають покарання винних! (ФОТО)

Я переконаний, що справу про події 8 травня 2013р. пустили на гальма. Наскільки мені відомо, тоді ті ушки  побили одного з міліціонерів. Але навіть це ніяк не вплинуло на бажання наших правоохоронців розкрити цю справу. Адже в ньому замішаний колишній нардеп Іван Ступак. Теоретично він може знову отримати високу посаду, а потім помститися. Система своїх не здає. На жаль, ми її не перемогли, вона процвітає і працює далі, — переконаний Віктор Романенко.

Всі надії на розслідування побиття учасників ходи, активіст покладає на оновлену Національну поліцію України.

За інформацією, яку Віктор Романенко отримав в прокуратурі Дніпропетровської області, Волович зараз знаходиться в міжнародному розшуку і ховається в Криму.

Раніше, Борис Філатов в інтерв’ю Hromadske.tv заявив, що Волович розпродав усе своє майно, виїхав спочатку до Москви, а потім в Тюмень, отримав російське громадянство і тренує молодь.

ВІДЕО:

https://youtu.be/HZDoq1MwQUU

Джерело: Интернет-газета ЛИЦА

Відео: ТСН

Фото: з вільного доступу

Добавить комментарий