Коли справжні патріоти Дніпра зібралися чергового разу дати відсіч прокремлівському заходу і не дозволити озвучити думки російського попа в Будинку профспілок, знов на подіум виперлися внучата Ілліча. Точніше, мабуть, Путіна.

Уже після того, як Коваленко і Ко покинули зал, один з учасників зборів вийшов на сцену (добре, що не на броньовик поліз) і почав закликати всіх, щоб надали православним жінкам можливість виступити.

Втім з чим вони там намагалися виступити і за яку партію «голосували» ми вже прекрасно знаємо. Дивно, що пан з українським прізвищем Колодченко геть забув про ті колодки, якими російські брати «нагороджували» козаків, і взагалі затесався в ряди демократично налаштованих сил і патріотів.

Лідер ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко на «зльоті юних піонерок» недвозначно дав зрозуміти, що заклики Колодченко – явний сепаратизм, і тому йому не місце серед справжніх патріотів-майданівців.

Однак майже через тиждень після події Колодченко прийшов до тями і взявся за перо – тобто за «клаву». Він виклав в соцмережі пост, вказавши свою приналежність до організації «Громадський сектор Дніпропетровщини». Горе-герой публічно назвав патріотів, що зірвали прикрий для нашого міста і країни в цілому захід, «агресивно-слухняною більшістю, яка вигнала меншість».

колода1

Це представники організації Яроша, АТОшніки, волонтери,організація «Характерник», інші поважні майданівці і просто небайдужі громадяни слухняні? Цікаво, головні болі Колодченко часто мучать?

Ну це таке – біс з ним. Що візьмеш з хворого? Але в своєму пасквілі «письменник» захищає і робить патріоткою Л. Гускіну. Ту, яка не пропускає жодного сепаратистського мітингу в Дніпрі і неодноразово була помічена з георгіївською стрічкою під триколорами, а також разом з місцевим автономістом  Сергієм Шапраном виступали проти підтримки міжнародними організаціями Євромайдану.

Гускина

Вона – та ще «внучка», яка не соромиться у своїх інтерв’ю пропагувати комуністичну партію. На Майдані ніколи помічена не була, проте брала участь в «Антимайдані». Так чого, якої країни та ідеї вона патріотка?

Варто відзначити, що співголовою зграї «Громадський сектор Дніпропетровщини» є й любитель зеленки Костянтин Писаревський. Це саме той кадр, який ще у 2011 році (!) закликав до об’єднання України, Росії та Білорусі під час приїзду до Дніпропетровська радника Путіна – Тетяни Полоскової.

громадський сектор

Нагадаємо, що на цих зборах він сидів в президії та був одним із головних ведучих заходу, полум’яно закликаючи до створення азійської держави. Але тоді лікарі ще не бачили свого клієнта. Втім зеленку вже готували.

IMG_1026
До речі на тому заході був присутній і Віктор Романенко, який, почувши з трибуни «бред сивой кобылы», вибачайте за  погану російську, фактично зірвав захід. Тоді в місцевій газеті вийшла стаття «Подвиг Віктора Романенко».

Варто зазначити, що і раніше Колодченко та його організація  жодного разу не підтримали патріотичний рух Дніпропетровщини у боротьбі проти сепаратизму, їх не було під час зриву планів, щодо автономії Дніпропетровської області, які лобіювались Сергієм Шапраном, він не приймав участь разом з патріотами у зриві планів українофоба Клименка з команди Януковича, так ніхто і не почув  його позиції, щодо зібрання, яке пройшло в Менорі за участю радників Колесніченка та прихильника «русского мира»  Алексєєва, а  також в Гудзоні, де всіх закликали захищати росіян в Україні.   

Коротко кажучи, Колодченко своїми діями ще раз публічно визнав, що під одягненою їм вишиванкою захована антиукраїнська душонка онучка, який своїми діями може лише шкодити Україні. Що ж, трухляві російські колодки цілком можна замінити і на сталеві українські. Так, панове правоохоронці?

А ми в свою чергу подбаємо, щоб годували пана Колодченко виключно порожніми російськими щами, а не борщами. Нічого ганьбити своїм рилом національне блюдо!

Автор: Патріоти, які завадили проведенню прокремлівського заходу.

Добавить комментарий