Чи відомі вам інструменти управління часом?

Якщо ефективно використовувати час, можна багато чого досягти. Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» підготувала для Вас деякі поради, які допоможуть в реалізації майже всього,що ви плануєте.

39

Зробивши всього 7 простих кроків, ви піднімете якість використання свого часу до найвищих рівнів.

Почнемо,

  1. Планування наступного робочого дня з вечора.

Погодьтеся, що велика кількість думок про завтра, іноді не дає змоги заснути. Варто просто заздалегідь спланувати день. Це допоможе  звільнити голову і швидко заснути. Якщо всі ваші завдання сформовані буде менше шансів про щось забути.

  1. Всі плани повинні бути записані на папері.

Для мозку краще сприймати інформацію, яка є на папері. Якщо формувати завдання лише на думці, мозок дуже повільно аналізує інформацію. Вона має бути структурована.

  1. При записуванні завдань вказуйте час

Коли формуєте список завдань, думайте скільки часу займе та чи інша справа, скільки ви можете витратити на це діло часу. В цей момент для мозку дається сигнал із зазначенням часу, виділеного для кожного завдання. В такому випадку мозок аналізує інформацію і налаштовується на задані установки.

  1. Завдання повинні мати пріоритет

Потрібно виділити певним способом найважливіші завдання, які потрібно виконати в першу чергу, а потім останні. Треба також позначити, які завдання не термінові, або їх виконання можна доручити іншим людям.

  1. Визначте зручний час виконання завдань

Кожна людина має свої біоритми. Ви добре знаєте свій організм, тому визначте час, коли можете найбільш продуктивно попрацювати. В цей час найзручніше розпочинати роботу. Це дасть змогу виконати більшість завдань, в найкоротші терміни.

  1. Зробіть список основних 5 завдань, які допоможуть ефективно попрацювати

Концентруйтесь саме на них, ви зможете побачити, що ваша увага буде зосереджена, не буде витрачатись на непотрібні справи. В тому разі. Якщо справи обрані вірно, ви отримаєте хороші результати.

  1. Виконуйте завдання по черзі

Якщо одразу братись до всієї роботи, продуктивність буде дуже низькою. Започаткуйте правило не починати нове завдання, поки не закінчили попереднє.

Після свят потрібно швидко включатись в робочий лад, на наш погляд,  ці поради допоможуть українцям продуктивно розпочати робочий тиждень. Слідкуйте за своїм робочим часом, правильно ним користуйтесь і зможете досягти багатьох цілей.

А якщо вам потрібна буде правова допомога, то юристи ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» до ваших послуг!

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Валерія Желізняк

Добавить комментарий