13 серпня 2015 року відбулась прес-конференція у медіа-агенстві Днепр пост за участю члена правління ГО «Майдан Січеслав –Дніпро» Романа Луценко та активіста ГО «Майдан Січеслав –Дніпро» Анатолія Мельникова.

DSC_1690

Тема для обговорення — «Як примусити Дніпроводоканал робити повірку лічильників безкоштовно?»

DSC_1696

У своєму виступі Анатолій Мельніков на власному прикладі продемонстрував, яким чином діє міськводоканал для того, щоб стягнути платню зі споживачів за повірку лічильників на холодну воду та як можна їм протистояти.
Даталі у відео:

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Роман Луценко у своєму виступі звернув увагу на нормативно-правову базу, якою регулюються питання повірки лічильників на холодну воду. Та способи відстоювання своєї позиції в державних структурах.

DSC_1704
Деталі у відео:

 

Під час прес-конференції активістами було повністю розкрито тему щодо повірки лічильників та запропоновано дієву схему, щодо відстоювання своїх прав у суді.

Актив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» звертається до усіх мешканців Дніпропетровщини, якщо у вас є суперечки з Дніпроводоканалом, якщо з вас вимагають кошти за послуги, які ви не споживали, тоді звертайтесь до нашої організації і досвідчені правозахисники допоможуть вам розібратися із цією непростою ситуацією і разом ми знайдемо шлях подолання вашої проблеми.
Наша адреса – м. Дніпропетровськ,
Пл. Героїв Майдану, б.1, оф.142
ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»
Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.
Фото, відео: Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий