24 серпня щорічно відзначається День Незалежності України. В кожному місті проходять офіційні та розважальні заходи в яких беруть участь всі бажаючі, пропонуємо вашій увазі добірку фактів про святкування свого Дня Незалежності різних країн світу.

allfons.ru-11066

 

1 липня – День Канади

Особливості: символіка з кольорами прапору – червоний та білий, їжа на природі, гарне вбрання.

Як відбувається святкування: традиційного сценарія свята не існує, кожен має можливість взяти участь у будь-якому з різноманітних заходів, проходять карнавали та паради, влаштовуються виїзди на пікніки, феєрверки, демонстрація фігур вищого пілотажу у виконанні військових літаків, прогулянки на повітряній кулі, або безкоштовні музичні концерти. В столиці Канади Оттаві завжди найбільш активна программа, але всі інші міста приєднуються до святкування Дня Канади.

 4 липня – День Незалежності Сполучених Штатів Америки

 

Особливості: вулична їжа; символіка з використанням кольорів прапору – синій, білий та червоний..

Як відбувається святкування:  Обов’язково з феєрверками. На Пірсі 39 у Сан-Франциско, у Вашингтоні шоу проходить в окрузі Колумбія, де розташована Національна алея, а мешканці Чикаго можуть побачити шоу на військово-морському пірсі.

 

14 липня – Свято Франції.

Особливості: переважно чевоний, синій і білий кольори, та обов’язково взуття для танців.

Як відбувається святкування:  Замість Дня Незалежності у Франції відзначають День взяття Бастилії. В цей день проходять феєрверки  на фоні Ейфелевої вежі. Але найголовніші події свята відбуваються на Балу пожежників за участю пожужників Парижу, яка триває з 9 години вечора аж до 4 години ранку. У Франції це День взяття Бастилії, а не День незалежності. І так, звичайно ж, феєрверки у Парижі на фоні Ейфелевої вежі.

 

15 серпня – День Незалежності Індії

Особливості: Урочисте підняття прапору Індії, запуск повітряних зміїв та око тигра.  Повітряні змії; підняття індійського прапора; око тигра.

Як відбувається святкування: Урочисте підняття прапору відбувається за участю Прем’єр-міністра, який тримає промову на історичній цитаделі міста епохи Імперії Великих Моголів — Червоному форту у Делі. Після цього всі бажаючі випускають в небо символ свободи – повітряних зміїв.

15 серпня – День Незалежності Кореї.

 

Особливості: усюди прапор Південної Кореї; пісні; увага в’язням.

Як  відбувається сяткування:  День Незалежності Південної Кореї має назву Gwangbokjeol ( в перекладі «Відновлення денного світла»). Якщо ми вже знаємо, що в Індії на це свято пускають в небо символ свободи у вигляді повітряних зміїв, то в цій країні інші традиції, саме в цей день видаються спеціальні тюремні помилування. Не забули і про офіційну частину – церемонія відбувається у Чхонан, в Залі незалежності Кореї, під час якої президент виступає з промову і всі співом підтримують пісню Gwangbokjeol.

 

17 серпня- День Незалежності Індонезії.

Особливості: Високі дерева, прагнення перемоги та обійми.

Як  відбувається святкування: В цей день в Індонезії вся увага прикута до panjat pinang. Це гра для якої потрібно високе горіхове дерево, багато олії та призів. Гра полягає в тому, щоб молоді люди використовуючи свої тіла як драбину дісталися до вершини дерева де на них чекають призи.

26 січня – День Незалежності Австралії.

Особливості: барбекю, одяг для пляжу, символіка та кольори  прапора Австралії.

Як відбувається святкування: День Австралії  проходить у теплу пору, тому всі святкування проходять на пляжі де багато красивих жінок. Великомаштабне свято одного дня проходить у Мельбурні, під час якого відбувається Народний марш на якому австралійці показують різномонатність культури своєї країни.

6 березня -День незалежності Гани

Гана

 

Особливості: Одяг для пляжу; танцювальне взуття; символіка червоного, зеленого та жовтого кольорів..

Як  відбуваться святкування: День незалежності Гани завжди святкується дуже гучно. В цей день проходить офіційний парад в Аккра з нагоди Дня незалежності та різноманітні неофіційні вуличні та пляжні вечірки і танці.

 

Ось ми і ознайомились з деякими прикладами святкування Дня незалежності в різних країнах світу, як бачите святкування відбуваються дуже різноманітно та яскраво, але найголовніше це згадувати про свою любов до країни не лише на День її народження, а кожного дня прикладати зусиль, щоб рідна країна розвивалась та зміцнювала свою незалежну позицію.

Зі святом Незалежності, Україно!

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар за матеріалами zik.ua

Добавить комментарий