630_360_1510750407-6218Приємно, коли прем’єр-міністр Володимир Гройсман нарешті згадав про злодіїв, які гріють руки та інші місця на будівництві, ремонті та обслуговуванні автодоріг. Втім чи знає голова Кабміна про те, куди, в яку корупційну клоаку, він вирішив втягнути правоохоронців?

Без зайвої скромності варто відзначити, що, на відміну від сайту www.msdnipro.com, напевно знайдеться вкрай мало ЗМІ в Україні, які б приділяли стільки уваги питанням автошляхам і, скажімо так, придорожнім пройдисвітам. Варто лише переглянути наші матеріали, і ви переконаєтеся: наша боротьба з корупціонерами йде давно. На жаль, поки не дуже успішно. Але, будемо вірити, що відтепер і сам прем’єр нас почує.

Чергового разу згадаємо про «провінційного Януковича», як його називають в деяких колах, Владислава Животченко. Так-так, це саме той кадр, який погрожував нашим активістам  розправою за проведені розслідування.

Читайте також: «Активісти стверджують: причина поганого стану доріг в Дніпропетровській області відображена в деклараціях посадовців Служби автомобільних доріг.» 

Нині ж володар нових «золотих батонів і унітазів» (тільки поки в таких собі сільських масштабах) займає посаду виконуючого обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Яка волохата рука (або просто дурень?) зі столиці призначила його на хлібне місце, нам поки що невідомо. Проте ми точно знаємо, що людина, яка двічі переписала декларацію про доходи, але так і не зуміла пояснити, звідки у неї взялося розкішне житло та інші «маленькі» сімейні радощі, в тому числі закордонна освіта для дітей.

Тим часом з’явилися в його біографії нові подвиги. Не злі, а чесні язики розповіли нам дивовижні речі, від яких у Остапа Бендера разом з Алісою з країни чудес напевно б волосся стало дибки. Судить самі. Шарашкіна контора, в яку Животченко явно перетворює ввірене йому управління, примудрилася при затверджених оптових цінах закупити солярку і бензин марок А92 і А95 на порядок дорожче.

Іншими словами, легше і дешевше було б купити паливо на звичайних АЗС. А у Животченко і Ко вийшло, що 92-ий у них дорожче 95-го! Коли в січні поточного року А92 коштував по 26 грн., його придбали по 29 грн. за літр. С 95-им та ж історія. Його, при ціні 27,5-28 грн. купували за 28,5 грн. Ось з цих «невеличких» відсотків, мабуть, і живуть «бідні» чиновники. Оптом дорожче виходить.

Протокол:28534597_1627506860664693_1991167302_n

Але й це – не межа маразму. Найцікавіша справа вийшла з соляркою. Дизпаливо, закуплене за ціною бензину А95 (!) для снігоприбиральної та іншої спецтехніки, виявилося абсолютно непридатним для використання. Коли в мороз, за інформацією наших інсайдерів, солярку спробували залити в баки машин, ті просто відмовилися заводитись. А ви казали, що чудес не буває. Тож нехай прем’єр і силові структури про цю достатньо тупу і одночасно геніальну і стару як світ схему знають.

1198676До речі, раніше автошляховики паливо купували у солідної і всім відомої фірми (рекламувати не будемо – не дамо шансів!). Тепер чомусь на світ божий з’явилася явно підставна фірмочка, яку теж треба б роздивитись. Адже завдяки їй держструктура не заощаджувала по 7-8 грн. на кожному літрі оптових закупівель, а навпаки – втрачала.

Є ще один автошляховий герой нашого часу – нинішній керівник Дніпропетровського облавтодору Анатолій Борисенко, який раніше очолював Нікопольський підрозділ названої структури. Дуже дивно, що при вкрай жахливих дорогах на Нікопольщині ця людина пролізла на таку високу – одну з ключових в області! – посаду. Після його «фокусів» на попередньому посту у силовиків залишилося більше питань, ніж відповідей. Але Борисенко – не тоне ніде, як г… губка – навіть в калюжах на трасах. Запитайте у нікопольських водіїв – вони підтвердять. Зі сльозами на очах…

Ні, шановні, ми не претендуємо на премії від Кабміна або МВС. Але нам було б приємно побачити хоч одну завершену кримінальну справу з вироком суду. Інакше навіщо ми впродовж років ревемо волами про прикрі порушення закону і геть не найвищій в країні рівень корупції, яка сконцентрована в окремо взятій області?

Втім, ми цілком усвідомлюємо, що наш сайт своїми викриттями вже набрид Службі автомобільних доріг та обласним структурам шляховиків. Тому, щоб уникнути непорозумінь, відправимо ми їм цю статтю окремим електронним листом. Нехай напередодні глобального дерибану в сфері майбутнього ремонту автодоріг області порадіють за себе, улюблених і неповторних.

А в цілому – нічого особистого: тільки любов до області, її жителів і прекрасних поривів  прем’єра!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»