Згідно з статтею 322 Цивільного кодексу України, господар нерухомості зобов’язаний дбати про своє майно, незважаючи на те, чи мешкає він там чи ні.

1288114

Та як діяти, коли майно знаходиться без проживання власника і він не хоче платити комунальні платежі, які постійно збільшуються. Дуже прикро, але в повній мірі звільнитись від оплати житлових  послуг  неможливо.

Перша послуга, яка завжди буде присутня в квитанціях – це кварплата, так як територія навколо наших будинків прибирається та утримується будинок завжди незалежно від  проживання власників.

Друга – це опалення, дуже складно не платити за цю послугу, через те, що одна квартира не може самостійно відмовитись від централізованого опалення. Є варіант відмовитись лише тоді, коли це буде колективна відмова всього будинку.

Ось і виходить, що на даний час власники квартир, будуть сплачувати опалення та кварплату у будь-якому випадку.

Якщо в помешканні відсутні лічильники на воду,потрібно написати заяву про відмову від послуг водопостачання та водовідведення, після цього дані послуги вже сплачувати не буде необхідності.

Тому, у випадку, коли ви є власником квартири та в ній не мешкаєте, будьте готові сплачувати обов’язкові комунальні платежі завдяки яким ваше майно буде утримуватись в належному стані.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий