На початку липня громадська комісія з перевірки якості ремонту доріг за багаточисельними проханнями мешканців Дніпропетровської області виїхала з перевіркою на трасу Р73 (Нікопольський напрямок).

Детальніше у статті:  Громадська комісія з перевірки якості ремонту доріг. В центрі уваги траса Р-73 (Дніпро-Нікополь) (ФОТО, ВІДЕО)»

За результатами перевірки, було зафіксовано, що станом на 9 липня 2018 р. на Нікопольській трасі відбуваються роботи із забезпечення проїзду та усунення аварійності, замовник Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області. Але ми звернули увагу на той факт, що перші 4 кілометри дороги від повороту з траси Н-08 (Дніпро-Запоріжжя) у напрямку м. Нікополь перебувають у вкрай поганому стані та на них не проходять жодні ремонтні роботи.

Через відкриті джерела нам вдалось з’ясувати, що вказані 4 км. траси Р73 перебувають на балансі у Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, яку очолює Івко Андрій Володимирович.

Наші партнери – громадські активісти з Запорізької області нам повідомили, що пану Івко відомо про результати перевірки громадською комісією траси Р73, а також відомо про зауваження комісії до ділянки дороги за яку відповідає очолювана ним структура. За неофіційною інформацією, Андрій Івко зобов’язався провести ремонт вказаної ділянки дороги.

Сьогодні комісія виїхала перевірити, чи виконує свої зобов’язання керівництво Служби автодоріг у Запорізькій області, результат можете бачити на фото.

А саме, від повороту з траси Н-08 у напрямку м. Нікополь перші 4 км. є не проїздними через суцільні ями, деякі з них досягають глибини 10-15 см., колійність глибиною 12-20 см. та інше.

У зв’язку з вищевикладеним, Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» публічно звертається до Начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області з наполегливою пропозицією провести відповідні ремонтні роботи на трасі Р73 ділянка: перші 4 км. від повороту з траси Н08 у напрямку м. Нікополь.

Також, звертаємось до наших співгромадян, які надсилають свої зауваження до поганого стану траси Р73 (Нікопольський напрямок), просимо направляти зауваження у форматі Скарг, як це передбачено Законом України «Про звернення громадян» (за необхідністю форму скарги надамо в приватні повідомлення) до Начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Івко Андрія Володимировича, поштова адреса: 69095, м. Запоріжжя, вул.Українська, 50 (Гаряча лінія: (061) 787 64 30; (061) 787 54 35), або безпосередньо до Державного агенства автомобільних доріг України керівника Новака Славоміра Ришардовича на поштову адресу: 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, 9.

Наведемо порядок на українських дорогах спільними зусиллями!

Далі буде.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»