Найкращою реакцією на конструктивну критику, на мою скромну думку, є робота над помилками, освітленими в той чи інший спосіб. Саме так відреагували голова та члени правління ОСББ «Шолохова 19» на критику, що була відображена у статті на нашому сайті.

При зустрічі голова ОСББ Попова Людмила та її заступниця Єрмольчук Христина, запропонували мені залишити всі політичні та особисті розбіжності, що заважають нам працювати на благо мешканців нашого ОСББ, та розпочати плідну роботи з покращення стану наших багатоповерхівок та прилеглої до них території. Звісно ж я не міг не погодитись на таку пропозицію.

І от вже третій тиждень поспіль, мешканці нашого ОСББ, озброєні лопатами та граблями, виходять на так звані «субботники» і в дружній невимушеній атмосфері працюють над поліпшенням прилеглої до нашої багатоповерхівки території. Двір змінюється просто на очах – з під піску, що наносився вітром декілька десятків років завдяки роботі активістів та членів ОСББ «Шолохова 19» почали з’являтися бордюри та асфальтні доріжки, насадження, що за планом ініціативної групи були рівномірно та упорядковано розподілені по території нашого двору, обов’язково порадують око та сховають мешканців від жари влітку.

Дуже приємні враження залишаються від спілкуванням з сусідами, які з однією спільною метою виходять попрацювати (часто в свій єдиний вихідний день) на благо свого двору. Та головне, що через такі заходи всі мешканці з часом самі усвідомлять, що стан навколишнього середовища залежить насамперед від них самих. І коли ці люди понесуть ідею спільного опікування за станом речей не тільки в масштабах свого двору або житлового масиву, а й в масштабах міста чи взагалі всієї країни, то й Україна заживе в злагоді і добробуті, бо її громадяни будуть працювати плідно і злагоджено заради майбутнього своїх діточок.

Дякую всім моїм співмешканцям по ОСББ «Шолохова 19», та окремо його голові та членам правління за те, що в наші непрості часи зуміли налагодити спільну роботу для поліпшення оточуючого нас з вами середовища. Сподіваюсь, що наша спільна робота стане добрим прикладом для мешканців інших будинків нашого масиву та згодом ми всі разом зробимо наше місто таким, яким воно насправді заслуговує бути.

Все для розвитку нашого рідного міста!!!

Бережи нас Господь і Слава Україні!!!

 

З повагою та впевненістю у майбутньому, керівник прес-служби ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  Ігор Кабанюк.

Добавить комментарий