З 30 жовтня чекайте на зміни від Укрзалізниці

1190
thekievtimes.ua

В Укрзалізниці запроваджують зміни для фізичних та юридичних осіб, компаній, що бронюють квитки на поїзди для колективних груп, відтепер їм скорочено термін викупу замовлених квитків, щоб не утворювати сприятливі умови для спекуляцій.

Пасажири, що користується послугами залізниці висловлюють своє невдоволення тим, що постійно присутні проблеми із придбанням квитків в вихідні та свята. У відповідь на ці дорікання було вирішено вести боротьбу з цією проблемою та змінити умови бронювання квитків.

Ці зміни не стосуються бронювать для людей з фізичними вадами та держслужбовців. Всі ці категорії клієнтів отримають від 1 до 4 місць в поїздах. Зміни розповсюджуються на бронювання квиткив для колективних груп.

Юридичні компанії, зокрема туристичні агентства, тепер мають лише одну добу на викуп своїх квитків, раніше було декілька діб. Перевізник має на меті таким шляхом боротись із фірмами, що оформлювали бронювання значної кількості квитків в дні найбільшого навантаження.

Співробітники «Укрзалізниці» повідомили, що нововведення почнуть діяти з 30 жовтня. Також очікується збільшення продажів квитків щодня в різних напрямах приблизно на 4 тисячі.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий