14088835_539222716271477_1023716723_n

Професійний день працівників військової та цивільної авіації та авіаційної промисловості і транспорту – День авіації, кожного року припадає на різні дати, відзначають його в останню суботу серпня. В 2016 році це свято припадає на 27 серпня.

Указ № 305/93 про встановлення свята підписав Президент 16 серпня 1993 року.

Згідно з офіційними даними Україна є повноцінною авіаційною державою, з виробництвом, яке має назву повного циклу, власну систему державного управління авіацією, власні профільні навчальні заклади, літакобудівні заводи, на території країни присутні військові та цивільні міжнародні аеропорти, працює сучасна система аеронавігації. Більш того наша держава має декілька невеликих авіакомпаній, які виконують польоти по Україні та світу..

На даний час повітряний простір країни поділений на п’ять районів, площа яких становить 750 тисяч кв. кілометрів. Також в країні розроблено єдину цивільно-військову систему організації повітряного руху.

Зазвичай це свято відзначають із розмахом та за сучасної ситуації в країні, це Свято День авіації буде відзначатись дуже стримано. На разі не час для свят. Проте традиційно День авіації України відзначається повітряним парадом, під час якого десятки літаків знаходяться у повітрі.

Структуру Військово-морських Сил України складає морська авіаційна бригада та вертолітна ескадрилья. Майбутні кадри для української авіації готують Національний Авіаційний Університет, Державна льотна академія України, Міжнародний Авіаційний центр підготовки та Національний Аерокосмічний Університет.

Всі ми також пишаємось українським літаком «Мрія» — Ан 225 є найбільшим літаком в світі, неодноразово бив світові рекорди.

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» щиро вітає працівників «повітряної» професії і бажає успіхів у цій нелегкій праці.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий