Сьогодні, 28 червня, українці відзначають день Основного Закону – День Конституції.

0001-c3729e70-558f7737-7eb4-42704d6c

За період існування із 1996 року наш головний закон зазнав певних змін та оновлень.

Початкові матеріали проекту Конституції були розроблені в 1992-1993 році, але все не приймались на законодавчому рівні. Далі в 1995 році всі органи влади в Україні підписали документ, в якому були указані умови, за якими буде розроблятися майбутня Конституція. І нарешті в 1996 році було створено спеціальну комісію в парламенті і розпочата робота над проектом.

Народні депутати працювали протягом ночі починаючи з 27 по 28 червня без перерви 23 години. Були активні дискусії, обговорення гарячих питань про державні символи, мову  і зранку закон був готовий та узгоджений. За прийняття Конституції були 315 депутатів.

Поява Конституції — це важливий крок у підтриманні прав людини та населення, що допомогло  в майбутньому підвищити рівень авторитету країни на міжнародному рівні.

Конституція України стала перемогою правоцентристів, пропрезидентських рухів, націоналістів. Конституція в незалежній країні отримала позитивні відгуки міжнародних спільнот, так як відповідала європейським цінностям.

Зі святом, дорогі українці! Зі святом всіх жителів нашої країни, якої б вони національності не були, бо Україна – великий і гостинний дім для всіх чесних і добрих людей!

Здоров’я вам, щастя, злагоди, любові, миру в душі і в країні!

З Днем Конституції!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий