8 серпня 2000 року відбулось перше святкування в Україні професійного свята воїнів-зв’язківців.

 

5.ua
5.ua

День військ зв’язку призначено Указом Президента України  з формулюванням: » за заслуги військ зв’язку у зміцненні обороноздатності держави.»

Святкування цього дня уособлює минуле і сьогодення, визначає неохідність та цінність тяжкої роботи великої кількості працівників, які зайбезпечують зв’язок для наших військ, що відіграє важливу роль під час АТО та в обороні нашої країни.

На плечах цих військ зараз покладені складні та відповідальні завдання і для їх реалізації необхідно мати високий рівень професіоналізму, дисципліни, організованості. Зв’язківці та установи, які відповідають за зв’язок, повинні мати значно вищий рівень підготовки особового складу, ніж тих військ, яких вони обслуговують. Військові загони зв’язківців повсякденно, за різних умов мають завдання підтримувати зв’язок і стоять на захисті держави.
З нагоди свята колектив ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  висловлює подяку, глибоку шану ветеранам військ зв’язку, працівникам  Збройних Сил України, всім, хто своєю працею тримає авторитет і розвиває традиції військ зв’язку. Здоров’я Вам, оптимізму, нових осягнень в зміцненні обороноздатності України.

Щирі привітання  військам зв’язку з їх професійним святом, яке вшановує славу і традиції поколінь працівників, відважність яких множить історію трудових колективів військ зв’язку країни.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий