7 вересня — День військової розвідки України

kartynka_v_statyu_pro_voen_razv

Події, що відбуваються в світі зараз та впродовж останнього століття підтверджують важливість та необхідність існування військової розвідки. Зазвичай її відомство не розповсюджує інформацію про себе. Про діяльність її нам стає відомо значно пізніше, ніж відбуваються подвиги співробітників розвідки. Як правило, інформація надається на основі відкритих даних, які представляються громадськості після завершення періоду давності грифу «цілком таємно» і вони освітлюють героїчні вчинки військових розвідників нашої країни, для яких їх подвиги є  звичайною роботою.

Військові розвідники займаються обробкою інформації про чинних або майбутніх противників, їх військові ресурси, слабкі місця; розроблюють можливий театр військових дій. Дуже часто їх життя опиняється під загрозою смерті, також їх професійность визначає виконання поставлених завдань.
На початку червня 2007 року головою Міністерства оборони незалежної України було підписано Наказ №302. Згідно якого було призначено професійне свято військових розвідників країни офіційно на 7-е вересня. Цей день був обраний не випадково, в 1992 році був підписаний Указ Президента України, який дав початок новому підрозділу оборонного відомства нашої країни. Цей документ дав початок історії військової розвідки в Україні.

Робітники військової розвідки мають відмінну підготовку, високий рівень знань та досвід розвідувальної роботи. Багато з розвинених країн мають свої схожі розвідувальні відомості. В більшості випадків вони дозволяють зберегти баланс в суспільстві, політиці, щоб зберегти мир та злагоду.

В День військових розвідників ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» хоче привітати всіх, хто займається цією непростою працею розвідника. Міцного здоров’я, вдалих операцій та успіхів Вам!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий