ck.ridna.ua
ck.ridna.ua

Назва такого актуального та популярного серед народу свята говорить про себе сама. Захищати свою країну від ворогів, які постійно намагаються створити загрозу для державних засад для будь-якої країни – дуже важлива справа. Проте необхідно мати честь, гідність, сміливість, вміти жертвувати собою віддаватись повністю цій справі.

Без військ країни, підтримки населення і продуманих координаційних дій дуже складно зберегти цілісність своєї території, а також свою нову державу. Захист рідної країни – свята справа.

Народ завжди прагнув підтримувати добрі ініціативи та вшанування захисників рідної країни стало гарною та необхідною традицією.

Події, які відбувались на початку 2014 року і стан неоголошеної війни з боку Російської Федерації проти України дали поштовх українському населенню змінити деякі свої погляди. Президент України видав Указ 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, направлений на вшанування героїзму та мужності наших воїнів, що захищають нашу незалежність, територію; військовим традиціям та перемогам нашого народу, також ще більше збільшує національний дух в суспільстві та за підтримки громадськості, було призначено нове свято — «День захисника України», яке тепер відзначають кожного року 14 жовтня, в цей день православні віряни відзначають одне із найголовніших свят українського козацтва – «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).

З березня 2015 року день День захисників України офіційно є неробочим днем. За зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України №2187 проголосували 244 нардепа.

 Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає всіх захисників країни! Сил вам, здоров’я та щастя вашим сім’ям! Мирного неба та зі святом вас наші воїни-захисники!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий