Сьогодні, 27 квітня 2016 року, відбулась 7 чергова сесії Дніпропетровської міської ради VII скликання.

Члени ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», також, взяли участь у пленарному засіданні та виступили з трибуни сесійної зали піднявши нагальні питання.

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Анатолій Мельніков у своєму виступі підняв одне з найважливіших питань сьогодення, це – монополізація ООО «Дніпропетровськгаз збут» на постачання газу для населення у Дніпропетровську. У своєму виступі Анатолій Миколайович звернув увагу присутніх на той факт, що даний постачальник газу нараховує «надумані» борги для населення, а потім у разі не сплати, вживають санкцію, впритул до відключення, так званих, боржників від газопостачання.

Варто зауважити, що депутати міської ради відразу почали обговорювати це наболіле для кожного мешканця Дніпропетровська питання. Майже всі, хто мав слово для репліки підтримали пропозицію нашої організації, щодо направлення офіційного звернення до правоохоронних органів з питання порушення керівництвом ООО «Дніпропетровськгаз збут» діючого законодавства. А головуючий засідання В’ячеслав Мішалов вніс пропозицію створити комісію з цього питання до якої увійдуть депутати, директори комунальних підприємств, правоохоронці та громадськість. Пропозиція Секретаря міської ради була підтримана депутатами, а виконання покладено на депутата Шикуленко Олександра.

Детальніше виступ Анатолія Мельнікова на відео:

 

 

Наступною мала слово член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.

Вероніка у своєму виступі від імені організації звернулась до депутатів Дніпропетровської міської ради з пропозицією підтримати ініціативу ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» щодо присвоєння Шулику Івану Івановичу звання «Почесний громадянин міста Дніпропетровська». У своєму виступі пані Коміссар навела факти із біографії Івана Шулика про його боротьбу за незалежність України. Про його вагомий внесок у розбудову української держави. Маємо надію що депутатський корпус належним чином відреагує на нашу пропозицію та винесе на голосування питання, щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дніпропетровська» дисиденту та  справжньому патріоту України.

 

Виступ  Вероніки Коміссар:

 

 

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  дякує за надання можливості виступу членів нашої організації на пленарному засіданні сесії, але звертає увагу на той факт, що Регламентом Дніпропетровської міської ради VII скликання не передбачені виступи представників територіальної громади на сесії міської ради, що є грубим порушенням Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Конституції України.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий