ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  продовжує публікувати  добірку з наступних п’яти місць в Україні, які варто відвідати!

Початок: Закордонна подорож в межах України (ФОТО).

“Прага” в Чернівцях

Багатьом знайомо, як прекрасні вулиці чарівної Праги! Весь колорит Європи поєднується в них. Трохи помріяли? А тепер реальність, цю красу Ви можете зустріти в українських Чернівцях. Це місто закохає вас з самого приїзду, у вас буде відчуття, що ви мандруєте в часі та перемістились на декілька століть назад. Одразу ж виникне цікавість тим, що з себе представляє саме місто. Розчарування вам точно місто не принесе! Найголовніша вулиця, яку треба відвідати Ольги Кобилянської. Цю вулицю населяли найбагатші люди в місті, так звана гордість Чернівців. Є легенда, що колись вулицю прибирали квітами!

Наступним пунктом програми є Чернівецький Національний Університет. Він є найстарішим серед навчальних закладів країни. Фасад будівлі схожий на такі відомі університети як Сорбонна, Кембридж та ін. Відвідуючи місто також потрібно побувати в ратуші та соборі з фресками.  Дякуючи впливу Австро-Угорської імперії ці пам’ятки були побудовані в місті! До основної програми також додати центральну площу турецького колодязя і побачити незвичний будинок-корабель.

“Ірландія” в Хмельницьку

Відвідавши Хмельницьку область є можливість уявно побувати за океаном! Біля невеликого села Бакота ви можете побачити дуже гарні зелені пагорби з скелястим рельєфом, як у Ірландії.  Якщо оглядати місцевість з висоти можна побачити водні об’єкти. Крім видів на гарну річку Дністер є ще одна важлива новина, це селище не нанесене на карту. Причина цьому  те,  що бурхлива річка під час припливу знищила частину території Бакоти та її визначні місця.

Цю назву зараз має прибережна частина ріки Дніпро, де присутні частини вцілілого монастиря. Щоб знайти це містечко потрібно проїхати 50 км від Кам’янця-Подільського. В цьому місці ніби проживав сам Бог, в цих келіях, біля цих лікувальних джерел.

“Швейцарія” в Черкасах

Переміщуємось із Хмельницького регіону до Черкас – наш подорож світом продовжується! На відстані 100 км від Києва на території села Буки  є незвичайно гарне місто, яке наші співвітчизники називають «маленькою Швейцарією». Таку назву місце отримало завдяки Буцькому каньйону, його скелястим берегам річки Гірський Тікич. Також місцевість може нагадати про красоти норвезьких фіордів! Найвдаліший час для відвідування Буцького каньйону травень місяць – саме в цей час природа радує розмаїттям трав і квітами диких  тюльпанів.

Недалеко від місця розташований бурхливий водоспад, трохи далі Ви зможете побачити руїни старого млина, який побудували ще в 19 ст. Рівнинна місцевість підійде для проведення пікніків, наметових містечок.

“Ніагарський водоспад» в Україні

Чи здогадувались Ви, що Тернопільська область має щось спільне з американським штатом Нью-Йорк? Тепер будете знати, це величезний водоспад. Проте, справа в тому, що український водоспад не має такої світової слави, як Ніагарський водоспад. Як тільки Ви відвідаєте невелике селище Нирків, стане зрозуміло, це все не дарма. Дорога до місця ускладнюється тим, що громадський транспорт в досить віддалений населений пункт майже не ходить, а ось, якщо ви маєте власну машину, то вм потрібно буде подолати відстань від Тернополя до Нирків 250 км.

Та ця відстань ніщо у порівнянні із задоволенням від краєвидів! Цей водоспад один із найбільших в країні, його висота 16 метрів. Перейти водоспад можна через невеликий міст, поруч із ним залишки Чорноморського замку, як результат вдала фото-сесія вам гарантована. Рекомендується захопити у подорож купальні костюми та намет, ви обов’язково захочите залишитись в цьому місці на декілька днів.

“Німеччина” в Тернополі

Після відвідування в Тернопільській області Джуринського водоспаду не варто поспішати покидати область. Цей регіон багатий ще на одне мальовниче місце – селище Заліщики. Місцевість обрамлена  річкою Дністер, з сушею є зв’язок за допомогою мосту. Це ніби півострів в центрі країни на відстані 120 км від обласного центру! Гарні краєвиди це ще не все, що на вас очікує в цьому місці. Завдяки тому, що селище довгий час знаходилось під впливом Польщі, за часів якого воно збагатилось унікальними пам’ятками архітектури – старим костелом Щепанова, прекрасним будинком князя Понятовського, церквою Св. Трійці. Саме ці об’єкти забезпечили Заліщикам місце в рейтингу закордонних місць в Україні? Є ще одна особливість, маленькі Заліщики дуже схожі з Німецьким аналогом  місцевості Сарршляйфе,в ньому річка Саар, тече навколо  містечка Оршольц, так як і в нашому селищі.

Як бачите, на території нашої країни багато цікавих місць, про які ми не знаємо та відповідно не просуваємо рекламу за кордон. В той час, як унікальні національні природні пейзажі можуть скласти конкуренцію своїм всесвітньовідомим прототипам. Вже дуже скоро настане літо і всі ми маємо гарну можливість провести незабутній час на території нашої найгарнішої в світі країни.

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Валерія Желізняк

Фото: firtka.if.ua

Добавить комментарий