ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»  продовжує публікувати  добірку з наступних п’яти місць в Україні, які варто відвідати!

Початок: Закордонна подорож в межах України (ФОТО). та   Закордонна подорож Україною. Частина 2. (ФОТО)

Підгородецький замок – Український  Версаль

замок Підгірці інфомікс1

В межах Золочівського району села Підгірці (Львівська область) знаходиться на реставрації один із найкрасивіших замків країни, який завдяки своїй красі називають Українським Версалем. Ми можемо згадати про нього з фільму «Три мушкетери», він виконував роль Лувра. Будували замок для гарного відпочитку гетьмана, командувача збройними силами Речі Посполитої.  В сучасному світі це був ніби заміський будинок, так як головна оселя голиви війська знаходилась в місті Броди. Будівництвом палацу керував архітектор із Італії Андреа дель Ква, іншими спорудами займався француз Гійом де Боплан.

Бакота: Українська Атлантида

BAKOTA1

Бакота розмістилась на березі Дністра, в межах Національного природного парку «Подільські Товтри». Загальна площа об’єкту 850 га. Взагалі-то ви не знайдете селище Бакота на жодній із карт України, так як в 80-х роках 20 ст. воно було затоплено. Населений пункт має цікаву та довгу історію, воно було великим містом і торгівельним портом, що мало значну роль для Поділля та Галицько-Волинського князівства. Бакота – стародавній центр «Русі Дольни», це давня назва земель між Дністром та Південним Бугом. На сьогодні селище являє собою умовну територію уздовж ріки Дністер, поруч з колишнім селищем.  Це місце має уникальні пейзажі, неперевершено красиві скелі, чисті дніпровські води та перший в Україні скельний монастир.

Озеро Кунігунда — родич Мертвого моря в межах України

Вода в озері, як свідчать гіди за своїм складом не поступається за цілющими властивостями воді із Мертвого моря. Розповідають, що вода лікує шкірні хвороби, а також допомагає роботі нервовій, статевій, опорно-руховій системі. Всіх бажаючих покупатись в озері водичка виштовхує завдяки своєму соляному складу. Взагалі, є можливість відчути себе космонавтом. Цілющою є не лише вода, а й багнюка із озера. Глибина озера – 8 метрів, площа 800. Є легенда, що Кунігунда – донька угорського короля і жінка польського короля, яка займалась все життя вихованням хворих дітей, після своєї смерті була зарахована до числа святих. Раніше тут були шахти, де добували сіль, потім вода просіла і утворилась водойма.

 

Український Стоунхеджі

Всім бажаючим відвідати Велику Британію, увага!! У вас є унікальна можливість відвідати відоме на весь світ місце. Але нікуди їхати не потрібно, це місце є в Україні, тож кошти можливо зберегти. Цей об’єкт є в селищі Сніданівка Івано-Франківської області. Археологам ці скульптури серед гір дуже відомі. Найцікавішою знахідкою археологів є статуя вагітної жінки висотою в 14 м. Є припущення, що її аналоги в світі відсутні. На даний момент немає відомостей про походження цих скульптур, схожі скельні об’єкти були знайдені в Португалії та Ірландії. Приблизний вік скульптур 5-6 тисяч років. Вчені вказують, що це наскальні язичницькі символи, якщо їх визнають на міжнародному рівні, то їх можна включити до туристичних маршрутів України.

Українська «Пізанська вежа»

 

Дуже цікавою є дзвіниця Києво-Печерської лаври, яка має вертикальний нахил, як у всесвітньовідомої Пізанської вежі. В час будівництва споруди, земля дещо просіла і дзвіниця похилилася. Через цей факт на архітектора Шеделя завели справу у підозрі в невірному плануванні будівництва. Об’єкт закінчили будували, вирахували відхилення в 1951 році. Потім за допомогою техніки додатково визначили всі показники. Так висота дзвінниці 96,52 м нахил складає 60,3 см. Тож київська вежа не впаде. Дзвіниця, які побудував Шедель, дійшла до наших часів без змін. Зараз це восьмигранна, чотириярусна вежа.

 

 

Ось такі гарні міста є на території нашої країни. Тож не треба чекати, економити, збирати велику суму грошей, оформлювати візи. Ці неповторні місця є в Україні, приїжджайте!!!

 

Член ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Валерія Желізняк

 

Фото: з вільного доступу.

 

 

 

Добавить комментарий