Пам’ятники АТОшникам, об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, тарифи на комунальні послуги. Активісти Дніпропетровщини вже втретє зібралися в ОДА на засідання дискусійного клубу «DNIPRO LIVE». Його створили для ефективної співпраці влади та громадськості. Традиційно у центрі обговорення – нагальні питання, які найбільше турбують жителів області.

????????????????????????????????????
Третій місяць поспіль в облдержадміністрації працює дискусійний клуб «DNIPRO LIVE». Це майданчик для ефективної співпраці громадських активістів та представників влади. Сісти за круглий стіл та підняти питання, які бентежать жителів області, можуть усі охочі. Дніпропетровська ОДА відкрита для людей та готова до співпраці.  

1 червня 2016р. до дискусії долучилися близько 40 активістів – представників громадських організацій, влади та небайдужих мешканців області.

Серед тем – тарифи на комунальні послуги.

Варто зазначити, що актив громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» вже тривалий час займаються вивченням питання незаконного підвищення тарифів на комунальні послуги, під час дискусії вони зазначили, що наразі підвищення комунальних тарифів – надзвичайно важливе питання, до якого слід привертати увагу влади.

13576607_1149002665151298_747623556_n

Говорили й про оновлення алеї Небесної Сотні та встановлення пам’ятників АТОшникам.
«Хочемо встановити у Дніпрі бронзовий пам’ятник хлопцям, які добровольцями пішли в АТО. Він вже готовий, залишилося тільки обрати місце та отримати необхідний дозвіл. Прообраз пам’ятника – молодий хлопець, кіборг, який загинув, захищаючи Україну», — розповів  громадський діяч Олександр Тігов.
Оцінили учасники дискусійного клубу й проекти пам’ятника бійцям 25-ої повітряно-десантної бригади, які представили активісти.
«Сьогодні обговорювали багато нагальних питань, які турбують жителів міста й області. Та дуже важливо пам’ятати, що в країні триває війна, і хлопці на Сході віддають власні життя та здоров’я, щоб ми жили під мирним небом. Сім’ї бійців АТО звернулися до нашої організації з проханням допомогти зі встановленням пам’ятника десантникам. Ми робимо усе від нас залежне, щоб реалізувати цю ідею», — зазначила представниця громадської організації «Сила Матерів».
Учасники зустрічі долучилися до обговорення й інших тем. Серед них – створення ОСББ.

Читайте також: В Дніпрі відбулось друге засідання дискусійного клубу Dnipro Live (ФОТО)

Перше засідання дискусійного клубу «DNIPRO LIVE» відбулося в травні. Ідея клубу проста – всі бажаючі можуть прийти і долучитися до діалогу з представниками ОДА, підняти найважливіші та найактуальніші питання. Планують, що наступна зустріч пройде вже за місяць.

 

Прес-служба  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» 

за матеріалами adm.dp.ua

Добавить комментарий