21 лютого об 12:00 в Дніпрі, в приміщенні Гранд-готелю»Україна» (вул. Короленко, 2) представники місцевої влади, об’єднаних територіальних громад, громадських організацій зібрались для публічного обговорення визначальних проблем в Україні та окреслили першочергові кроки для їхнього подолання. Теми обговорення стосувались питання виборів до парламенту, місцевих рад та шляхів взаємодії органів влади із територіальної громадою.

Організаторами заходу виступила ГО «Центр UA», яка ініціювала тур Україною “ЗміниТИ: взаємодія заради змін” на чолі з Олегом Рибачуком з метою збору пропозицій представників активної громади Дніпра для розробки системних змін в Україні.

В заході активну участь прийняли представники Громадської організації  «Майдан Січеслав-Дніпро», під час обговорення питань мали виступи голова організації Віктор Романенко та член правління організації Вероніка Коміссар, а також члени організації Сосна Володимир та Анатолій Мельніков.

Результатом дискусії стали пропозиції по покращенню діалогу влади з тергромадою та зазначення пропозицій по зміні виборчих процесів в Україні.

16838028_1378398345545061_699310702_n

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Добавить комментарий