Сьогодні робоча група по перевірці якості ремонту доріг виїхали на дороги області. Те, що побачили члени комісії вражає навіть самих стійких.

Якщо це ямковий ремонт, то скажіть мені будь ласка, який же відсоток ураження дорожнього покриття передбачено ДБН, саме для ямкового ремонту, виявляється це 15%…, ви посміхаєтеся дивлячись на зроблені нами фото, але нам не до сміху.

На питання до фахівців, отримали чітку відповідь: «В Дніпропетровській області ураження дорожнього покриття складає 40-70 %» — то про який ямковий може йти мова? Знову ж посилаючись на будівельні норми, має бути тільки поточний, або капітальний ремонти! Тобто, при такому ураження дорожнього покриття ямковий ремонт не передбачається і не є ефективним, як показує нам досвід.

Виявляється у Укравтодору може, бо всі норми та ДБНи їм не указ.
До райавтодорів питань немає, вони виконують поставлене завдання вищої інстанції і профінансовані саме під такий вид ремонту, вища інстанція (Укравтодор) в Києві, а по дорогам відремонтованим з грубим порушенням державних норм їздити та ходити нам з вами.

Питання, скільки часу протримається цей ремонт? Так і зависло в повітрі…

P.S.: на сьогоднішній день йде буквально битва з боку обласної влади, громадськості та відповідних структур за якісний ремонт, за дотримання температурного режиму, за габаритно-ваговий контроль, тобто за дороги, а як ми бачимо, ті хто несуть пряму відповідальність за стан головних магістралей країни в чергове займаються замилюванням очей.
Шановні Укравтодорівці, Дніпропетровщина не перша область, але й не друга, тому ваші «підходи» тут не пройдуть. Як мінімум, громадськість не дозволить!

(на фото дороги: М-18; М-04; Н-23; Н-11), це такі важливі напрямки як Харків, Луганськ, Миколаїв, Кропивницький, Кривий Ріг.

DSC_0198Нічого особистого, тільки область.

Голова ГО «Майдан Сiчеслав-Днiпро»

Вiктор Романенко