Безымянный

Шановні земляки!

Революція Гідності змінила владу, але вона не змінила систему, систему , при якій в Дніпропетровську залишилися на своїх посадах ті ж самі чиновники, які і сьогодні не можуть пояснити громаді, чому по результатах децентралізації наше місто пасе задніх, отримавши 252 млн. грн., порівняно з Одесою 1млрд. 100 грн., або Львів 800 млн.

Вони також не зможуть пояснити чому в нашому місті найдорожчий транспорт, послуги ЖКГ, дороги в 5разів дорожчі ніж в Німеччині і т. д.

Сьогодні, витративши мільйони на передвиборчу кампанію, вони знову лізуть до влади, напевно що би повернути ці кошти. Та чи дамо кредит довіри знову тим, хто, як показує історія, не звик його повертати?

Я, Віктор Романенко, іду на посаду міського голови Дніпропетровська, для того, щоб зламати хребет цьому корупційному спруту! я не боюся цієї системи, але зламати ми її зможемо тільки разом з вами!

Зволікати не можна, потрібно діяти рішуче, і я дуже добре знаю з ким маю справу.

Я утримаюсь від обіцянок про миттєві результати у вигляді надходжень чи то 1000 грн. на родину , чи навіть 10000( чув і про таке), але я можу вам сказати одне , далі терпіти цього не можна і той хабарник, представник бізнес угрупування, олігарх або відвертий крадій-чиновник має зрозуміти , йому не місце в новому суспільстві Дніпропетровщини, яке ми будемо будувати і приклад Одеси нам показує що це цілком можливо.

Тож ставайте поряд, вірю у нас все вийде.

Слава Україні!

 

 

Добавить комментарий